Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton’un Yeni Brand Oteli Gezginler İçin; Tru By Hilton

02 Mart, 2017 | 09:32

tru by hilton gezgin oteli

Hilton’un Yeni Brand Oteli Gezginler İçin; Tru By Hilton

Geçtiğimiz günler proje tanıtım videosu sunulan Hilton Zincirinin yeni konsept ve brand oteli olacak, Tru By Hilton. Konsept olarak tamamı ile gezgin ve genç kesime hitap eden bir hostel anlayışı ile hizmet vermeye hazırlanıyor. Hilton grubu ilk oteli güney Carolina bölgesinde Columbia kentine açacak.

 

Tru By Hotel Özellikleri

Tru By Hotel Columbia 85 odalı modern dizayn edilecek otelin Lobby bölümü de gençlerin çeşitli aktivite yapabileceği ve aperatif yiyeceklerin olacağı bir bölüm olacak. Tamamı ile travelers ‘gezgin’ oteli olacak ‘Tru By Hotel’ Hilton grubunun en küçük brand’i olacağı belirtiliyor. Tru by Hilton fiyat politikası ise genç gezginlere özel olarak ve onları zorlamayacak şekilde düzenleneceği söyleniyor. Otelde havuz ve gym alanı konulacağıda projenin içinde yer alan diğer çalışmalar.

 

Tru by Hilton Tanıtım Videosu

Tru By Hilton Tanıtım Videosu dün itibari ile yayınlandı ama önümüzdeki pazartesi otelin yapımına başlanılacağı bekleniliyor.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gezgin, Hilton Otelleri, Travelers, Tru By Hilton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları