Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton’dan Dubai’de Yeni DoubleTree By Hilton Business Oteli

18 Temmuz, 2017 | 13:28

Double Tree by Hilton Dubai Business Bay Square

 

Hilton’un 14  markasından biri olan DoubleTree by Hilton, Dubai’de Business Bay Square’de yeni bir otel açıldığını duyurdu.

Hilton’dan Dubai’de Yeni DoubleTree By Hilton Business Oteli

Double Tree by Hilton Dubai Business Bay Square, zeminden tavana pencereli, Burj Khalifa, Dubai ya da Körfez Meydanı’nın panoramik manzarasına sahip, 238 geniş oda ve suites sunmaktadır. Dubai’de zaten açık olan iki DoubleTree by Hilton mülküne katılıyor ve Orta Doğu’da sekiz DoubleTree by Hilton özelliği açık.

 

Double Tree by Hilton Dubai Business Bay Square

DoubleTree by Hilton Dubai  Business Bay Square’de, mağazalar, kafeler ve yerel işletmelerle çevrili, ünlü iş merkezi olan Bay Square’de yer almaktadır. Otel, ‘eski’ ve ‘yeni’ Dubai arasında ideal bir konuma sahiptir ve konuklarına tüm şehri gezme imkanı sunmaktadır.

Otel ayrıca Dubai Opera, Dubai Mall ve Burj Khalifa gibi sayısız modern cazibe merkezine sahip olan Downtown Dubai’ye kolay erişim imkanı sunmaktadır. Konuklar ayrıca büyüleyici tekstil, baharat ve altın pazarı ile dolu Dubai Civarının etrafındaki bir alan olan ‘eski Dubai’yi de keşfedebilirler. Uygun konaklamalar için otel, ticaret bölgesine, önemli turistik mekanlara ve plajlara ücretsiz servis otobüsü hizmeti sunmaktadır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DoubleTree by Hilton Dubai  Business Bay Square, Dubai, Hilton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları