Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton’dan Antalya’ya Resort Otel

03 Ağustos, 2017 | 14:22

Hilton Antalya Resort

Dünyanın en büyük turizm şirketlerinden Hilton, bir yandan otel kapatırken diğer yandan yenilerini hizmete açıyor.

Hilton’dan Antalya’ya Resort Otel

Hatırlayacağınız gibi mayıs ayında Sabancı Holding ile 1990’da hizmete aldığı 199 odalı Maçka’daki Hilton Parksa otelini kapatan ABD’li dev bu kez bir başka markası DoubleTree için Antalya’da yeni bir tesis açıyor.

DoubleTree by Hilton Antalya Kemer oteli 2018’in ilk çeyreğinde hizmete girecek.

324 odalı bu yeni otel için ABD’li şirket, Hasançebi İnşaat Turizm Yatırımları adlı firmayla işbirliği yapacak. Hilton’un resmi sitesinden duyurduğu bu yeni tesisi diğerlerinden ayıran ise deniz turizmine yönelik olması. Özel plajı ve 6 restoranı bulunması planlanan DoubleTree by Hilton Antalya Kemer, aynı zamanda markanın Türkiye’deki ilk resort oteli olacak.

Dünya genelinde hemen hemen her ülkede oteli bulunan Hilton’un şemsiyesi altında Waldorf Astoria, Curio, Tapestry, Garden Inn gibi 15 farklı marka yer alıyor. Bunlar arasındaki DoubleTree, genel olarak şehir otelciliği yapıyor.

Van’dan Nevşehir’e, Elazığ’dan İzmir’e birçok şehirde Hilton’un DoubleTree markası bulunuyor ve genel olarak şehir merkezlerinde yer alıyor. DoubleTree tesisiyle birlikte Hilton, Antalya’daki ilk otelini de faaliyete geçirmiş olacak.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Hilton, Resort Otel,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları