Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Worldwide İstanbul Otelleri ‘nde Ramazan coşkusu

19 Temmuz, 2011 | 12:41

Geleneksel Ramazan nostalijisini eşsiz Boğaz manzarasına sahip, Bosphorus Terrace Restaurant ve Veranda Grill&Bar’da yaşatan Hilton İstanbul, geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağından oluşan büfesiyle iştah kabartırken yemek esnasında sunduğu çay, Osmanlı şerbeti, boza ve leblebi seçenekleriyle sizi keyifli bir ramazan akşamına davet ediyor.

Bosphorus Terrace Restaurant ve Veranda Grill&Bar’da Ramazan sofrası ve canlı fasıl keyfi, alkolsüz içecekler, çay ve kahveden iftar keyfi KDV dahil kişi başı 92 TL’ye sunulacak. Ramazan boyunca Hilton İstanbul‘a iftar için gelen misafirler otopark hizmetinden ücretsiz yararlanırken, Bosphorus Terrace Restaurant ve Veranda Grill&Bar’da, 10 kişi ve üstü gruplar için %10 indirim uygulanacak.

Conrad İstanbul, sevdikleriyle unutulmaz bir iftar yapmak isteyenleri, Monet Restaurant & Teras’ta ağırlıyor. Conrad Istanbul, geleneksel Türk ve Osmanlı Mutfağı’nın enfes lezzetlerinden oluşan açık büfesiyle konuklarına zengin bir ramazan menüsü sunuyor.

Monet Restaurant & Teras’ta, açık büfe iftar keyfi oldukça uygun fiyatlara sunulurken, 0-6 yaş çocuklara ücretsiz olarak sunulacak iftar keyfi, 6-12 yaş çocuklar için ise %50 indirimli olarak sunulacak. Ayrıca Ramazan boyunca Conrad İstanbul‘a iftar için gelen misafirler otopark hizmetinden ücretsiz yararlanırken, Monet Restaurant ve Teras’ta, 10 kişi ve üstü gruplar için ise %10 indirim uygulanacak.

Hilton ParkSA İstanbul, tamamen yenilenen Cloud 7 Terrace’da nefes kesen Boğaz manzarası eşliğinde sevdikleriyle iftar yapmak isteyenleri açık havada ağırlıyor. Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfağının seçkin lezzetleriyle Cloud 7 Terrace’da açık büfe iftar keyfini oldukça uygun fiyatlara sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hilton İstanbul Otelleri, Hilton Worldwide, Hilton Worldwide İstanbul, Hilton Worldwide İstanbul Otelleri, Hilton Worldwide İstanbul Otelleri ramazan, Turizm Gazetesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları