Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Worldwide’dan bir ilk

05 Haziran, 2013 | 11:23

Hilton-Worldwide-bir-ilk Dünyanın en büyük otel işletmecilerinden Hilton Worldwide, Türkiye portföyüne üç yeni otelin daha eklendiğini açıkladı.

Türkiye’de 10.000 oda barajını aşan ilk otel işletmecisi olacağını duyuran Hilton Worldwide, Türkiye ve Komşu Ülkeler Otel Yatırımları Konferansı 2013’de (CATHIC) faaliyet ve geliştirme aşamasındaki toplam 45 oteliyle, ülkedeki portföyünün büyüme hızını da göstermiş oldu.

Duyurusu yapılan yeni üç otel Antakya, İstanbul Zeytinburnu ve Çorlu’da bulunuyor. Bu oteller, DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar ve DoubleTree by Hilton Kusadaşı’nın da aralarında bulunduğu yeni oteller portföyüne eklenecek.

Hilton Worldwide Avrupa ve Afrika Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Moody’s’in Türkiye’nin kredi notunu yükseltmesi, yeni e-vize sistemi gibi turizmin önünü açacak gelişmeler ışığında, Türkiye’nin turizm potansiyeli konusunda çok iyimseriz. Türkiye, uluslararası şirketler için önemli yatırım fırsatları sunuyor ve Hilton Worldwide de harika konumlara sahip kaliteli yeni otelleriyle konaklama sektörüne liderlik ediyor”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antakya, Çorlu, Doubletree by Hilton, Hilton Worldwide, Hilton Worldwide bir ilk, İstanbul Zeytinburnu, otel işletmecileri, otel işletmesi, Patrick Fitzgibbon, Türkiye, Türkiye Oteller, Türkiye turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları