Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Worldwide’dan bir ilk

05 Haziran, 2013 | 11:23

Hilton-Worldwide-bir-ilk Dünyanın en büyük otel işletmecilerinden Hilton Worldwide, Türkiye portföyüne üç yeni otelin daha eklendiğini açıkladı.

Türkiye’de 10.000 oda barajını aşan ilk otel işletmecisi olacağını duyuran Hilton Worldwide, Türkiye ve Komşu Ülkeler Otel Yatırımları Konferansı 2013’de (CATHIC) faaliyet ve geliştirme aşamasındaki toplam 45 oteliyle, ülkedeki portföyünün büyüme hızını da göstermiş oldu.

Duyurusu yapılan yeni üç otel Antakya, İstanbul Zeytinburnu ve Çorlu’da bulunuyor. Bu oteller, DoubleTree by Hilton İstanbul Avcılar ve DoubleTree by Hilton Kusadaşı’nın da aralarında bulunduğu yeni oteller portföyüne eklenecek.

Hilton Worldwide Avrupa ve Afrika Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Patrick Fitzgibbon, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Moody’s’in Türkiye’nin kredi notunu yükseltmesi, yeni e-vize sistemi gibi turizmin önünü açacak gelişmeler ışığında, Türkiye’nin turizm potansiyeli konusunda çok iyimseriz. Türkiye, uluslararası şirketler için önemli yatırım fırsatları sunuyor ve Hilton Worldwide de harika konumlara sahip kaliteli yeni otelleriyle konaklama sektörüne liderlik ediyor”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antakya, Çorlu, Doubletree by Hilton, Hilton Worldwide, Hilton Worldwide bir ilk, İstanbul Zeytinburnu, otel işletmecileri, otel işletmesi, Patrick Fitzgibbon, Türkiye, Türkiye Oteller, Türkiye turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları