Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Worldwide 4000’inci otelini kutluyor

04 Temmuz, 2013 | 11:48

Hilton Worldwide Hilton Worldwide’ın 4000’inci oteli Hilton Shijiazhuang, Çin’in Hebei eyaletinde hizmete girdi.

Oteller zincirinin, Büyük Çin bölgesinde faaliyette olan 35 otelinin yanı sıra, 42 binden fazla odaya sahip 120 oteli de geliştirilme aşamasında.

Hilton Worldwide, küresel büyümeye odaklanması ve endüstri lideri markalardan oluşan portföyü sayesinde, 2007 yılından bu yana * 1.100’ün üzerinde yeni otel inşa ederek oda sayısını yüzde 33 artırdı. Hilton Worldwide, bu ivmeyle “en hızlı büyüyen küresel otel şirketi” ünvanını elde etti.

Şirket, şu anda 176 binden fazla odaya sahip ve yaklaşık 1000 yeni otel inşa ediyor. Bu rakam, hem sektörde hem de şirketin tarihinde erişilen en yüksek rakam. Hilton Worldwide, 2013’ün başından bu yana tüm dünyada 100’ün üzeridne otel açtı, yılın geri kalanında da 110’dan fazla otelin açılması bekleniyor.

Nassetta: Benzeri Görülmemiş Bir Büyüme

Hilton Worldwide Başkanı ve CEO’su Christopher J. Nassetta, “2013, şu ana kadar şirketimiz için olağanüstü bir yıl oldu. 4000’inci otelimizi açmamız, dünyanın lider konaklama şirketi olma yolundaki kararlılığımızı gösteriyor” dedi. Dünyanın tüm bölgelerinde benzeri görülmemiş bir büyüme kaydettiklerini belirten Nassetta; “Konuklarımıza olağanüstü deneyimler sunmak için yenilikler yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Nassetta: Hızla Büyümeye Devam Edeceğiz

Christopher J. Nassetta konuyla ilgili olarak; “Portföyümüz düşünüldüğünde, hem bu yıl hem de gelecekte hızla büyümeye devam etme beklentisi içindeyiz. Ödüllü markalarımızın tamamı, sektördeki en başarılı ve vizyon sahibi otel sahiplerinden talep görüyor; başarılı olmamızı sağlayan faktörler olmayı sürdürüyor” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hilton, Hilton Shijiazhuang, Hilton Worldwide, Hilton Worldwide CEO Christopher J. Nassetta, Hilton Worldwide Christopher J. Nassetta, Hilton Worldwide otel, Hilton Worldwide otelleri, Worldwide,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları