Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton ParkSA’nın yeni otel müdürü Selim Geçit

05 Ekim, 2010 | 13:38

Son olarak Hilton Templepatrick’de görev alan Selim Geçit, Hilton ParkSA Otel Müdürü olarak yeni görevine atandı.

Selim Geçit, yurtdışında edindiği tüm bilgi birikimini, bundan sonra Hilton ParkSA’nın seçkin misafirleriyle paylaşacak.

1991 yılında Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nden mezun olan ve 18 yıldan bu yana Hilton Worldwide bünyesinde çalışan Geçit, İngiltere’nin çeşitli bölgelerinde 7 senelik deneyime sahiptir. Ayrıca Turizm Enstitüsü başkan yardımcılığı yapmış ve Ulster Üniversitesi’nin Turizm Yönetimi Bölümü’nde danışman olarak görev almıştır.

Hilton Hotels Corporation hakkında:

Dünyanın lider otelcilik şirketi Hilton Hotels Corporation (NYSE:HLT), 80 ülkede 3000’den fazla otel, 500,000 oda ve 100,000 çalışanı ile dünya çapında hizmet vermektedir.

Aralarında Hilton, Conrad Hotels & Resorts, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hampton Inn, Hampton Inn & Suites, Hilton Garden Inn, Hilton Grand Vacations™, Homewood Suites by Hilton and The Waldorf=Astoria Collection™ gibi dünyaca ünlü ve saygın markanın bulunduğu oteller ile arasında mülk sahipliği, yönetim ya da işletme ilişkisi bulunmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hilton Otel Müdürü Selim Geçit, Hilton ParkSA, Hilton ParkSA Müdürü Selim Geçit, Hilton ParkSA Otel Müdürü, Hilton ParkSA Yeni Otel Müdürü, Otel Müdürü Selim Geçit, Selim Geçit, Selim Geçit Kimdir, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları