Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton, Nijer’de İlk Otelini Açıyor

25 Temmuz, 2017 | 09:31

Hilton Nijer

Hilton, başkenti Niamey’de 142 odalı bir mülk için Niamey Hotel & Suites Nijer ile bir yönetim anlaşması imzaladıktan sonra 2017  yılı sonuna doğru Nijer’de ilk konuklarını ağırlayacak.

Hilton, Niamey Markasıyla Nijer’de İlk Otelini Açıyor

Niamey,  Hilton ile yapacağı anlaşmayla Nijer’de açılan ilk otel uluslararası otel olacak. Niamey, Hilton’un amiral gemisi, lüks sınıf Hilton Hotels & Resorts markası altında hizmet verecek. Batı Afrika ülkesi, 2016 yılında Çard’da açılan Hilton N’Djamena açılışıyla Hilton ile komşu olan ülkeler arasındaydı. Şimdi ise, Nijer kendi ülkesinde ilk Hilton’u açma sevinci içinde.

EMEA Hilton’un kıdemli başkan yardımcısı olan Patrick Fitzgibbon, “2019, Sahra Güneyi Afrika’da 50. yılımızı kutlayacağız. Uzun zamandır kıtanın potansiyelini arttırmayı ve yeni pazarlar içerisinde gelişmeye öncülük etmeye devam ediyoruz. Bunu, Nijer’de de yapıyoruz.İlk misafirlerimizi şirket genelinde belirleyici bir yıl olacak şekilde ağırlamaya hazırlanıyor “dedi.

Konuklar, Rai des Oasis’deki Niamey’deki merkezinde konaklama imkanı bulacaklar ve otel çevresindeki birçok büyükelçilik ve hükümet binasından şehir idari merkezine kolaylıkla erişmelerine olanak tanıyor. Tesis, dokuz katlı  ve 142 konuk odasında toplam 10 süit ve bir Başkanlık Süiti yer alıyor. Otelde,  business center ve fitness olanaklarıyla birlikte dört adet yemek menüsü de yer alıyor.

Niamey Hotel & Suites Nijer’den Danjuma Ibrahim: “Dünyaca ünlü Hilton markasını ilk kez Nijer’e getirmek bizim için büyük bir onurdur. Hilton Niamey, dünya standartlarındaki konaklama standartlarına uygun olarak inşa edilecek. Hilton markasıyla kenti ziyaret eden gezginler için ve aslında yerel vatandaşlar için toplantılar ve etkinlikler için bir mekan olarak öne çıkacak bir konum haline gelecek “dedi.

Hilton Niamey, Rue des Oasis, Deizeibon, Niamey, Nijer’de yer alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Afrika, Hilton, Nijer,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları