Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’ne Yeni Genel Müdür

02 Mayıs, 2013 | 12:07

Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’ne Yeni Genel Müdür Hilton Worldwide’ın Türkiye portföyünün en özel parçalarından biri olacak Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’nin yeni genel müdürü Remco Norden oldu.

Deneyimli otel yöneticisi Norden, Hilton Worldwide bünyesindeki 20 yıllık deneyimini yeni otele aktaracak.

Uluslararası konaklama yönetimi tecrübesine sahip olan Norden bundan önce, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Birleşik Krallık, İsveç ve Hollanda’da çeşitli yönetim pozisyonlarında görev aldı.

829 odaya sahip olan ve 2013 sonunda kapılarını açması beklenen Hilton İstanbul Bomonti İstanbul’un en büyük oteli olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Hilton, Hilton genel müdür, Hilton İstanbul Bomonti, Hilton İstanbul Bomonti İstanbul, Hilton İstanbul Bomonti Otel Konferans Merkezi, Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi, Hilton Remco Norden, Hollanda, İsveç, Remco Norden, Yeni Genel Müdür,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları