Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’ne Yeni Genel Müdür

02 Mayıs, 2013 | 12:07

Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’ne Yeni Genel Müdür Hilton Worldwide’ın Türkiye portföyünün en özel parçalarından biri olacak Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’nin yeni genel müdürü Remco Norden oldu.

Deneyimli otel yöneticisi Norden, Hilton Worldwide bünyesindeki 20 yıllık deneyimini yeni otele aktaracak.

Uluslararası konaklama yönetimi tecrübesine sahip olan Norden bundan önce, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Birleşik Krallık, İsveç ve Hollanda’da çeşitli yönetim pozisyonlarında görev aldı.

829 odaya sahip olan ve 2013 sonunda kapılarını açması beklenen Hilton İstanbul Bomonti İstanbul’un en büyük oteli olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Hilton, Hilton genel müdür, Hilton İstanbul Bomonti, Hilton İstanbul Bomonti İstanbul, Hilton İstanbul Bomonti Otel Konferans Merkezi, Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi, Hilton Remco Norden, Hollanda, İsveç, Remco Norden, Yeni Genel Müdür,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları