Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Group , Dubai’de Yeni Ortağı; Nakheel Hotels

01 Mayıs, 2017 | 13:45
Hilton Nakheel Groups Dubai

Hilton Nakheel Groups Dubai

Hilton Group, Dubai’de Yeni Ortağı Nakheel Hotels Group  İle Anlaşma Sağladı

Nakheel Hotels Group,  Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ne 704 yeni otel odası ve servisli daire getirmek için küresel otel devi Hilton Group ile ortaklık anlaşması imzaladı. İki şirket, Nakheel’in 254 odalı Jumeirah Village Triangle mülk ve Deira Adaları’ndaki yeni otel ve hizmet daire kompleksi için bir yönetim anlaşması imzaladı. Her ikisi de DoubleTree by Hilton markası altında çalışacak.

Nakheel Başkanı Ali Rashid Lootah, “Hilton’la olan yeni ortaklığımız, Dubai çapında yeni ve benzersiz otel projeleri sunmak için dünyaca ünlü ve tanınmış operatörler ile işbirliği yapma konusundaki kararlılığımızı yansıtıyor. Hilton, otelcilik sektöründe dünyanın en tanınmış, güvenilir isimlerinden biri ve Hilton ile birlikte çalışacağımız için çok mutluyum. ”

Hilton Başkanı Chris Nassetta, “Ortadoğu’yu son ziyaretimiz sırasında Nakheel ile birlikte ilk otelimizi imzalamak üzere Başkan Ali Rashid Lootah’a katılmak çok güzel” dedi. Ona ve ekibine konukseverliklerinden dolayı teşekkür etmek isterim ve ortaklığımızı yeni projeler ile geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, Hilton, Nakheel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları