Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Garden Inn Yeni Otelleri

03 Eylül, 2017 | 12:57

Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn, ABD, Türkiye ve Çin’de olmak üzere 4 yeni otelinin açılışının duyurusunu gerçekleştirdi.

Hilton Garden Inn, Louisville, Kentucky ve Jacksonville, Kuzey Carolina’da modern gezginlerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış olan 2 yeni otel açılışını duyurdu. Otel Grubu ayrıca Çin ve Türkiye’deki otel açılışlarının duyurusunu da gerçekleştirdi.

Hilton Garden Inn Louisville, Mall of St. Matthews

Şehir merkezinden yalnızca 15 dakika uzaklıkta olan bu 150 odalı tesis, Derby City’de bulunan Churchill Hipodromu, Louisville Beyzbol Malzemeleri Müze ve Fabrikası ve ünlü Bourbon Kasabası gibi cazibe merkezlerinin birçoğunun yakınında bulunuyor.

Misafirler, Fitness Center’da ter atabilir, kapalı yüzme havuzda serinleyebilir ve 24 saat açık olan Business Center’da çalışabilirler.

Hilton Garden Inn Jacksonville

Kuzey Carolina sahili yakınlarında açılmış olan en büyük otel olarak hizmet veren bu 128 odalı tesis, ülkenin en iyi askeri eğitim tesislerinden biri olan Deniz Kuvvetleri Kampı Lejeune’e sadece birkaç dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahip. 5000 metrekarelik balo salonu, konferanslar, kongreler ve sosyal etkinlikler için de ideal.

Hilton Garden Inn’in Genel Müdürü John Greenleaf, “Büyük ve küçük şehirlerde, ABD genelinde ve tüm dünyada Hilton Garden Inn konuklarımızın bizi istediği her yerde olmaya çalışıyor. Dünya çapındaki tüm mülklerimizde olduğu gibi bu iki yeni otel de aydınlık, canlı, havadar bir deneyimi sunuyor; zengin yiyecek ve içecek sunumları ve olağanüstü konuk deneyimi de bizi diğer lüks otel markalarından ayırıyor” dedi.

Bu yeni otellerden her biri, daha sağlıklı ve daha trend menü seçenekleri, küçük porsiyonlar, birinci sınıf şaraplar, ulusal ve yerel üretim biralar ve el yapımı kokteyller ile tüketicilerin değişen yemek tercihlerini ele alan davetkar yiyecek ve içecek seçeneklerine sahip.

Hilton Garden Inn, son aylarda Çin ve Türkiye’de iki farklı şehirde otel açarak uluslararası alanda da genişlemeye devam ediyor.

Hilton Garden Inn Shangri-La

Tian Shun Time Meydanı ve Çin’in popüler turistik yerlerine sadece birkaç adım uzaklıktaki otel, ideal bir konumda bulunan Tibet tarzı bir otel.

Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınarı

Otel, Kocaeli ili’nin Gebze ve Tuzla sanayi bölgelerinin yakınında, TÜBİTAK yerleşkesine birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

Bu yeni oteller, Hilton Garden Inn portföyünde bulunan 720+ oteller gibi Hilton’un ödül kazanmış sadakat programı Hilton Honours’un bir parçası.

 

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Çin, Hilton Garden Inn, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları