Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton Garden Inn İstanbul Atatürk Havaalanına Konuyor

30 Mart, 2011 | 18:03

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de yaptığı dört yeni otel anlaşmasını duyuran Hilton Worldwide, bugün de Hilton Garden Inn İstanbul Havaalanı oteli ile ilgili anlaşmanın imzalandığını açıkladı.

Yeni otel İstanbul Atatürk Havaalanından (IST) sadece dört kilometre uzaklıkta olacak. 2013 yılı sonlarına doğru açılması beklenen otel, Hilton Worldwide’ın yapım aşamasındaki otelleri arasına katılarak, ülkenin en yoğun havaalanlarından birindeki stratejik konumu ile şirketin portföyünü desteklemiş olacak..

Atatürk Bulvarı üzerinde, ana terminal binalarından karayoluyla sadece bir kaç dakikalık mesafede olan Hilton Garden Inn İstanbul Airport, misafirlerine havaalanının hemen yanı başında ve İstanbul’un tarihi merkezine kolayca ulaşılabilir bir konumda orta sınıf çözümü sunuyor. Atatürk Havaalanı, Avrupa, Amerika kıtası, Orta Asya, Afrika ve Asya’ya olan uçuş bağlantıları ile iç ve dış hatlar için önemli bir kavşak noktasında bulunuyor Yeni inşa edilen otel, residans ve ofis olarak planlanan kompleksin bir parçası olacak ve 227 odasının yanı sıra toplantı odaları ve etkinlik alanlarına da sahip olacak.

Hilton Worldwide’ın Avrupa ve Afrika bölgesi geliştirmeden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Patrick Fitzgibbon yaptığı açıklamada “Türkiye Avrupa’daki otel yatırımlarımız için en heyecan verici pazarlardan biri olmaya devam ediyor. Markalarımızın önemli şehirlere, bölgesel merkezlere ve tatil yörelerine olan ilgisi Türkiye’de de güçlü bir ivme kazanarak devam ediyor. Atatürk Havaalanına çok yakın bir konuma sahip yeni bir Hilton Garden Inn anlaşmasını imzalamaktan memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

Hilton Garden Inn İstanbul Airport, Saray Döküm ve Madeni Aksam Sanayi Turizm A.Ş. ile yapılacak bir işletme anlaşmasından sonra şirketin portföyüne katılacak. Otel, güzel bir uyku ve rahat bir konaklama arayan misafirler için, Hilton Garden Inn markasının özellikleri olan Garden Sleep System™ yatakları ve Herman Miller tarafından yaratılan ergonomik Mirra® sandalyelerini sunuyor. Otelde aynı zamanda 24 saat açık bir iş merkezi, her yerden ulaşılabilir ücretsiz yüksek hızlı Wi-Fi internet bağlantısı, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, buhar odası ve sauna da olacak.

Sosyal veya iş amaçlı etkinlikler için ayrılacak yaklaşık 770 metrekarelik büyük ve etkileyici toplantı alanı, geniş bir etkinlik odasını, bir ön fonksiyon alanını ve dört adet ilave toplantı odasını içine alıyor. Tüm gün yemek yenebilecek bir restoran ve bir lobi bar ile yiyecek ve içecek konusunda iki seçenek sunan otelde, misafirler ayrıca markanın imzası olan, 24 saat açık Pavilion Pantry’de hafif yiyecek ve içeceklerin de tadına varabilecekler.

Hilton Garden Inn Dünya Başkanı Adrian Kurre, “Hilton Garden Inn Türkiye’de büyük bir başarı yakaladı. Markamız uluslararası pazarlarda genişlemeye devam ederken, daha fazla sayıda misafiri bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizle tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Hilton Garden Inn orta sınıf otel pazarında iş veya tatil amaçlı seyahat edenler için şık dekorasyonu, mükemmel servisi ve uygun fiyatı ile kusursuz bir otel markasıdır.” dedi.

Hilton Garden Inn İstanbul Havaalanı otelinin sahibi Ahmet Saraylı açıklamasında “İstanbul’un sahip olduğu yüksek turizm potansiyeline inanıyoruz. Hilton Worldwide ile bir Hilton Garden Inn oteli açmak üzere yaptığımız ortaklık bölgenin geleceğini şekillendirmeye katkı sağlayacak. Hilton Garden Inn İstanbul Airport önemli bir konumda ve şehre yakınlığı otelin avantajlı olacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hilton Garden Inn, Hilton Garden Inn Açıldı, Hilton Garden Inn İstanbul, Hilton Garden Inn İstanbul Airport, Hilton Garden Inn konya, Hilton Garden Inn Kütahya, Hilton Garden Inn oteli, Hilton Garden Inn Türkiye, Hilton Worldwide, İstanbul Airport,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları