Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton, ABD’de 5000.inci Otelini Tru By Hilton İle Açıyor

28 Mayıs, 2017 | 07:15
Tru By Hilton

Tru By Hilton

Hilton Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) 5000.inci Otelini Tru By Hilton Konsepti İle Açıyor

Dünyanın önde gelen zincir oteli Hilton, Tru by Hilton Oklahoma City Airport ile 5.000.nci otelini açılacağını açıkladı. Hilton’dan yapılan açıklamada, yakın zamanda Çin ce Latin Amerika‘da 100 adet mülkün açılışından sonra büyümenin, Hilton’un yeni konsepti olan Tru by Hilton ile devam ettiğini belirtlidi.  Hilton, Ocak 2017’de, Hilton Grand Vacations ve Park Hotels & Resorts’un satış paylarını başarıyla tamamlayarak piyasa koşullarına, sahiplerinin ihtiyaçlarına ve gelişen müşteri beklentilerine cevap veren bir işletme konumunda dünya’nın önde gelen zincir otelleri arasında yer almaktadır.

Tru by Hilton projesinin başlatıldığı günden bu yana geçen 16 ay sonucunda, günümüzde yeni bir otel trendi yaratarak genç, dinamik ve eğlenceli bir otel konsepti  ortaya çıkartıldı. Tru by Hilton konsepti, gezgin ve öğrenciler için tasarlanmış bir otel olma özelliği taşımaktadır.

Hilton Hotels CEO’su Christopher J. Nassetta konuşmasında, “Yaklaşık 100 yıldır Hilton, dünya standartlarındaki markalarımız ve endüstri lideri yeniliklerimizle milyonlarca yolcunun olağanüstü konukseverliğini gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam ediyor.” dedi. Nassetta sözlerinde, “Bugün, konuklara büyük bir değere sahip çağdaş, tutarlı ve eğlenceli bir deneyim sunarak orta klass segmentini yeniden keşfetmek amacıyla başlattığımız proje ‘de ilk otel olan Tru by Hilton’u kutlamaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika, Hilton, Tru By Hilton,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları