Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hilton, ABD’de 5000.inci Otelini Tru By Hilton İle Açıyor

28 Mayıs, 2017 | 07:15
Tru By Hilton

Tru By Hilton

Hilton Amerika Birleşik Devletlerinde (ABD) 5000.inci Otelini Tru By Hilton Konsepti İle Açıyor

Dünyanın önde gelen zincir oteli Hilton, Tru by Hilton Oklahoma City Airport ile 5.000.nci otelini açılacağını açıkladı. Hilton’dan yapılan açıklamada, yakın zamanda Çin ce Latin Amerika‘da 100 adet mülkün açılışından sonra büyümenin, Hilton’un yeni konsepti olan Tru by Hilton ile devam ettiğini belirtlidi.  Hilton, Ocak 2017’de, Hilton Grand Vacations ve Park Hotels & Resorts’un satış paylarını başarıyla tamamlayarak piyasa koşullarına, sahiplerinin ihtiyaçlarına ve gelişen müşteri beklentilerine cevap veren bir işletme konumunda dünya’nın önde gelen zincir otelleri arasında yer almaktadır.

Tru by Hilton projesinin başlatıldığı günden bu yana geçen 16 ay sonucunda, günümüzde yeni bir otel trendi yaratarak genç, dinamik ve eğlenceli bir otel konsepti  ortaya çıkartıldı. Tru by Hilton konsepti, gezgin ve öğrenciler için tasarlanmış bir otel olma özelliği taşımaktadır.

Hilton Hotels CEO’su Christopher J. Nassetta konuşmasında, “Yaklaşık 100 yıldır Hilton, dünya standartlarındaki markalarımız ve endüstri lideri yeniliklerimizle milyonlarca yolcunun olağanüstü konukseverliğini gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam ediyor.” dedi. Nassetta sözlerinde, “Bugün, konuklara büyük bir değere sahip çağdaş, tutarlı ve eğlenceli bir deneyim sunarak orta klass segmentini yeniden keşfetmek amacıyla başlattığımız proje ‘de ilk otel olan Tru by Hilton’u kutlamaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika, Hilton, Tru By Hilton,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları