Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hiç bitmeyen yaz; Maldivler

25 Mayıs, 2012 | 13:06

Maldivler, dünyanın en önemli tropik adalarından bir tanesidir. Rahatlamak, gevşemek ve hiç bitmeyen yaz tatilleri için Maldiv Adaları’ na ilgi her yıl artarak devam ediyor.

Maldiv Adaları tüm yıl boyunca muhteşem iklimine turkuaz denizin ve bembeyaz pudra gibi kumların kombinasyonu hakim. Maldivler’ de hava sıcaklıkları ortalama 30 derecelerde seyrediyor.

Maldiv Adaları balayı turları ile olduğu kadar yoğun iş temposundan yorulan, bedenini ve ruhunu dinlendirmek isteyenlerin cazibe merkezleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Maldivler otelleri konforu ve şıklığı ile dikkat çekerken dünyada çok az  yerde bulunan su üstü bungalowları ile de dikkat çekiyor.

Maldivler Nerede? / Maldiv Adaları Neresi?

Maldivler Hint Okyanusunda 1.190 adadan oluşan bir ada takımı ülkesidir.

Maldivler doğal bozulmamış sahilleri ve sakin ada ortamı ile ünlüdür.

Maldivler ekvatorun güneyine, Hint Okyanusunda 90.000 kilometrekareye yayılmış, 26 doğal halka benzeri atollerin etrafında oluşan 1.190 mercan adasından oluşuyor. Bu atollerin okyanus yükselen keskin bir sırt üzerinde oluşur.

Maldiv Adaları dalış için de dünya üzerindeki en iyi özelliklere sahiptir. Tarif edilemez su altı dünyası güzellikleri dalış hobisi olanların kesinlikle yaşaması gereken bir deneyim sunar. Maldiv Adası su altı canlılarının korunması için özel çevresel programlar hazırlamaktadır.

Maldivler Adaları akşamları doğanın en büyük gösterilerinden birisini de gözler önüne seriyor. Ateş kızılı güneşin tropik gün batımı eşliğinde sahilde akşam yemeğinde içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldiv Adaları Balayı, Maldiv Adaları balayı turları, Maldiv Adaları dalış, Maldiv Adaları Neresi, Maldiv Adası, Maldivler, Maldivler Adaları, Maldivler Nerede, Maldivler Otelleri, Maldivler' de hava sıcaklıkları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları