Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Herkes Sabiha Gökçen ‘den uçuyor

16 Ağustos, 2011 | 10:04

Sabiha Gökçen Hava Limanı önceleri sadece uygun fiyata uçmak isteyenler tarafından tercih ediliyordu fakat artık herkes Sabiha Gökçen ‘den uçuyor.

Sabiha Gökçen Hava Limanı, yapılan açıklamalara göre yılın ilk altı ayında yolcu oranını geçen yıla göre yüzde 28 arttı. 2011 sonuna kadar  yolcu hedefinin, 16 milyon olduğu Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın müdavimleri arasında bir çok ünlü isim de yer alıyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı ‘nı kullanan isimler arasında olan Philip Morris Türkiye Genel Müdürü Selçuk Müderrisoğlu, ‘Sabiha Gökçen’i çoğunlukla iç hat uçuşlarım için kullanıyorum. Pratikliği ve tasarımı bakımından dünyanın en iyi havalimanlarından birisi’ derken Fibabank Genel Müdürü Bekir Dildar ise ‘Havaalanı kapısında, araçtan inmek ve binmek çok rahat. Terminal çok ferah… Ana terminaldeki CIP güvenlik giriş sırası da çok rahat oluyor’ dedi. Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane Sabiha Gökçen uçuşları için “hem ulaşım kolaylığı hem de terminaldeki operasyonel rahatlık zaman kaybını ortadan kaldırıyor. Özellikle günübirlik seyahatlerimde sıklıkla kullanıyorum” dedi.

Seyahatlerinden Sabiha Gökçen Hava Alanını tercih eden isimler arasında  Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Brisa Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat, Pegasus Yönetim Kurulu Üyesi, Microsoft eski Genel Müdürü Emre Berkin gibi iş dünyasının önde gelen isimleri yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pegasus, Pegasus Yönetim Kurulu Üyesi, Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen Hava Limanı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları