Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Heritage İstanbul Fuarı Ve Konferansı

01 Mayıs, 2017 | 15:17
Heritage Fuarı İstanbul

Heritage Fuarı İstanbul

 

Heritage İstanbul Fuarı Ve Konferansı Gerçekleşti

27-29 Nisan 2017 tarihlerinde Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center Harbiye’de, ülkemizin tarih ve kültür varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kurum ve kuruluşlar ile sektörle ilgili tedarikçilerin bir araya getirilmesini sağlamak üzere organize edilen HERITAGE İSTANBUL Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansları gerçekleştirilmiştir.

Heritage Fuarı ve Konferansına katılanlar ise TÜRSAB Başkan Danışmanı Mimar Halil Nur Çapa, Kültür Turizmi Komitesi Genel Sekreteri Özdemir Sözmen, Kültürel Miras Projeleri Departmanı’ndan Köyüm Özyüksel ve Ayşula Özgen’dir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar, Heritage İstanbul, konferans,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları