Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Heidi Klum güneşli Avustralya’da

28 Ocak, 2015 | 09:25

Alman model Heidi Klum, son yılların en dikkat çekici turizm destinasyonu olan Avustralya’da bir hayvanat bahçesinde görüntülendi.

Son yılların en önemli turizm bölgelerinden biri olarak dikkat çeken Avustralya, özellikle Sidney’in büyüleyici atmosferi dolayısıyla ünlü isimlerin radarına girmiş durumda.

CumCuma’nın haberine göre, dünyaca ünlü Alman model Heidi Klum, bir iç çamaşırı firmasının reklam çekimleri için Avustralya’nın Sidney kentine geldi. Yaşanabilir kentler listesinde her yıl zirveyi zorlayan Sidney’de güzel günler geçiren Klum, şehrin meşhur hayvanat bahçesini ziyaret etti.

Zürafalara havuç yediren ve selfie çekmeyi ihmal etmeyen 46 yaşındaki model, hayranlarından da büyük ilgi gördü. Şu sıralar yazı yaşayan Avustralya’da eğlenceli bir tatil geçiren Heidi Klum, Sidney’in dinledirici atmosferinde iş stresini bir an olsun yaşamadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman model Heidi Klum, Avustralya, Avustralya Sidney, Avustralya Turu, Heidi Klum, Heidi Klum avustralya, Heidi Klum avustralya sidney, Heidi Klum Haberleri, Heidi Klum hot, Heidi Klum Kimdir, Heidi Klum seksi, Heidi Klum sidney, Heidi Klum sydney, Heidi Klum zoo,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları