Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hedef 5 milyon Rus turist

14 Ekim, 2016 | 08:05
 2017 yılında 5 milyondan fazla Rus turist ağırlamayı hedefliyoruz

2017 yılında 5 milyondan fazla Rus turist ağırlamayı hedefliyoruz

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, turizm sektörünün gelecek yıl için hazırlıklarını tamamladığını, hedefin 5 milyon Rus turisti ağırlamak olduğunu söyledi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, katıldığı bir organizasyonda turizm sektörünün gelecek yılki planlarından bahsetti.

Rusya ile yaşanan kriz sonrası Rusların bu yıl tatil yapmadıklarına vurgu yapan Başaran Ulusoy, “otellerimiz, uçaklarımız, yani sektörümüzün tümü hazır. Ruslara gönlümüz, kapımız açık. 2017 yılında 5 milyondan fazla Rus turist ağırlamayı hedefliyoruz” dedi.

Şu ana kadar Rusya’dan Türkiye’ye gelen turist sayısı 336 bin civarında. Bu rakamın 500 bine ulaşmasını beklediklerini belirten Ulusoy, geçen yıl yaşanan üzücü hadisenin buna neden olduğunu ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Rusya, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları