Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

HAYTAP Tüyap 34. Uluslararası Kitap Fuarında

09 Kasım, 2015 | 16:55

HAYTAP Tüyap Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) bu yıl 34’üncü kez düzenlenen TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarı’ndaki yerini aldı.

Kitap severlerin heyecanla beklediği 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezinde kapılarını açtı.

Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) da 15 Kasım’a kadar açık olacak fuardaki yerini aldı. Fotoğraf muhabiri Ara Güler’in objektifinden sokak hayvanlarının fotoğraflarının yer aldığı 2016 yılı takvimine standında yer veren HAYTAP, elde edilen tüm geliri sahipsiz hayvanlara bağışlayacak.

HAYTAP’dan yapılan açıklamada, “Hayvan Hakları Federasyonu olarak, insan yaşamında farkındalık kavramının ne denli önemli olduğunu bildiğimizden ve farkındalığa giden yolun da okumaktan geçtiğine inanmaktayız. Bu nedenle her sene oldugu gibi 2015 yılında da İstanbul Tüyap fuarındayız” ifadeleri kullanıldı.

HAYTAP standı Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi 4’üncü salonda 7 – 15 Kasım tarihlerinde ziyaretçilerini bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ara Güler, Ara Güler haytap, HAYTAP, Hayvan Hakları Federasyonu, İstanbul kitap fuarı, TÜYAP, TÜYAP Uluslararası Kitap Fuarı, Uluslararası Kitap Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları