Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hayrünnisa Gül, Mevlana Müzesi’nde

01 Ekim, 2011 | 11:22

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül, bir dizi etkinliğe katılmak için geldiği Konya’da Mevlana Müzesi’ni ziyaret etti. Bayan Gül, müze girişinde ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Bazı programlara katılmak için sabah saatlerinde karayoluyla Konya’ya gelen Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül, Hz. Mevlana Müzesi’ni gezdi. Müze girişinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden Gül, daha sonra müzeye geçti. Mevlana’nın sandukası başında dua eden Gül, müzede bulunan tarihi el yazma Kuran-ı Kerimler, Mesneviler ve diğer değerli eşyaları yakından inceledi. Gül, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çıpan ve Müze Müdürü Yusuf Benli’nin rehberlik ettiği gezinin ardından müzeden ayrıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hayrünisa Gül, Hz. Mevlana Müzesi, Konya, Konya Mevlana, Konya Mevlana Müzesi, Mevlana Müzesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları