Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Haymana’ya 5 yıldızlı termal otel / Turizm Haberleri

24 Şubat, 2011 | 18:02

Haymana’ya 5 yıldızlı termal otel / Turizm Haberleri

Ankara’nın Haymana ilçesine yapılması planlanan 5 yıldız termal otelin temeli nisan ayında atılacak.
Kaymakam Hüseyin Karameşe, konuyla ilgili açıklamasında, Haymana’ya dünya çapında 5 yıldızlı bir termal otel yapılacağını söyledi.

Hüseyin Karameşe, “Haymana, turizm şehri. Turizm potansiyelimizi yeteri kadar değerlendiremedik. Haymana, suyunun değerinin farkına yeni varmakta. Birkaç büyük yatırımcı gerekli izinleri aldı. Nisan ayının başında 60 dönüm bir arazi üzerine 460 yataklı, uluslararası müşterilere açık bir beş yıldızlı termal otelin temelini atacağız.” dedi.

Haymana’da iki sıcak su kuyusundan 210 metrede 44 derece sıcaklığında sıcak su çıktığını ifade eden Kaymakam Hüseyin Karameşe, “Birinci kuyudan saniyede 55 litre sıcak su çıkıyor. İkinci kuyudan ise saniyede 35 litre sıcak su çıkıyor. İkinci kuyuyu şu an kullanmıyoruz. İhtiyaç olduğunda kullanmak için yedekte bekletiyoruz.” diye konuştu.

Hüseyin Karameşe ayrıca, şu anda Haymana’da 5 termal otelin faal olarak çalıştığını sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haymana 5 yıldızlı termal otel, Haymana otel, Haymana termal otel, haymana termal oteller, Hüseyin Karameşe, Kaymakam Hüseyin Karameşe, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları