Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Haydi Borovetz’de Kaymaya

20 Nisan, 2009 | 16:59

Haydi Borovetz’de Kaymaya Borovetz kayak merkezi uzun yıllardan beri popülaritesini koruyarak her yıl binlerce turisti ağırlıyor.

Rila dağında bulunan eski kayak merkezlerinden biri olan Borovetz’de kar yağdığında manzara karşısında hayrete düşebilirsiniz. Bembeyaz örtü, tertemiz bir dağ havası; doğa tutkunları burayı mutlaka görmeliler.

Borovetz farklı zorluk derecelerine göre birçok kayak pistine sahip ve oldukça gelişmiş bir kayak merkezi. Snowboard Pistlerininde bulunduğu merkezde kayak alternatifi olarak bolca çeşit bulabiliyorsunuz.

Borovetz pistleriyle ünlü olduğu kadar gece hayatıyla da oldukça ilgi çeken bir destinasyon. Gece klupleri ve barlarıyla her yaştan kesime hitap ediyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlenebilir, tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca yüzebileceğiniz, masaj yaptırabileceğiniz, ata binebileceğiniz, kar motosikletleriyle gezebileceğiniz birçok olanaklar da mevcut. Son olarak bir öneri; farklı lezzetlerdeki Borovetz mutfağının yemeklerini tatmadan asla dönmeyin.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Borovetz Eğlence, Borovetz Kayak, Borovetz Kayak Merkezi, Borovetz Mutfağı, Bulgaristan Borovetz, Snowboard Pistleri, Spor Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları