Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hawthorn Suites By Wyndham Dubai’de En İyi Tatil Oteli Seçildi

06 Haziran, 2017 | 11:33
Hawthorn Suites by Wyndham Dubai

Hawthorn Suites by Wyndham Dubai

 

Hawthorn Suites by Wyndham, MEA Markets Dergisinin Düzenlediği  Birleşik Arap Emirlikleri İş Ödülleri Dubai’deki En İyi Tatil Oteli Seçildi

BAE İş Ödülleri 2017, Birleşik Arap Emirliklerinin iş dünyasının sunduğu en iyi işlerin ve gelişen endüstriden sorumlu olan petrol ve gaz, turizm ve inşaattan teknoloji, gıda ve içecek ve İslami Finansa kadar olan başarılarını kabul ediyor. Turizm alanında bu sene BAE İş Ödülü En İyi Tatil Oteli Hawthorn Suites by Wyndham Seçildi.

 

Hawthorn Suites By Wyndham

Hawthorn Suites By Wyndham

 

Otel müdürü Samer Rafie, “Bu başarı için Wyndham  Hawthorn Suites’teki ekibimi tebrik etmek isterim. Dubai‘deki en popüler turistik yerlerden birinde yer alan mülkiyetimiz, boş vakit geçirme pazarına değil, aynı zamanda kalacakları canlı bir yer arayan iş gezginlerine de hitap etmektedir. Ekibimiz, ister tatilde isterse iş gezisinde olsun, her konuk için birinci sınıf hizmet sunmaya devam edecektir. ” dedi.

Ödüllerin açıklanması Ödül koordinatörü Sophie Milner, “BAE’de iş patlaması devam ederken, bölgenin dinamik kurumsal manzarasından en iyi örnekleri sergilemekten onur duyuyorum. Kazananları tebrik ediyorum ve onlara gelecekleri için şans diliyorum ” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BAE İş Ödülleri 2017, Birleşik Arap Emirlikleri İş Ödülleri Dubai, Dubai, En İyi Tatil Oteli, Hawthorn Suites by Wyndham, MEA Markets Dergisi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları