Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hawaii’de aşk başkadır!

27 Ekim, 2014 | 09:55

Formula 1 pilotu Jenson Button ile model sevgilisi Jessica Michibata, Hawaii tatilinde objektiflere takıldı.

Dünyanın en ünlü kumsallarına ev sahipliği yapan Hawaii, ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Büyük Okyanus’un kuzeyinde ana karadan tam 3 bin 700 kilometre uzaklıktaki Hawaii, konumu, iklimi ve doğasıyla yıllardır en gözde tatil mekanı olarak biliniyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin 50. eyaleti olan Hawaii, romantik balayı turları, salsa ritimleriyle çekicilik kazanan gece hayatı, volkanik kayaların eteklerinde uzanan bembeyaz plajları ve leziz yemekleri ile cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

Son olarak Formula 1 pilotu Jenson Button ve model sevgilisi Jessica Michibata Hawaii’nin büyüsüne kapılan ünlüler kervanına katıldı. Çift, gün boyu denize girip güneşlendi, zaman zaman da romantik anlar yaşadı.

Formda fizikleriyle dikkat çeken ünlü çift, onları tanıyıp yanlarına giden hayranlarıyla hatıra fotoğrafları çektirmekten de geri kalmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Formula 1, Hawaii, Hawaii amerika, Hawaii amerika turu, Hawaii turu, Jenson Button, Jenson Button amerika, Jenson Button hawaii, Jenson Button sevgilisi, jessica michibata, Jessica Michibata Jenson Button,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları