Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havayolu teknolojisinin önde gelenleri İstanbul’da buluştu!

19 Ekim, 2018 | 14:21

Havayolu teknolojisinin önde gelenleri İstanbul'da buluştu!

Havayolu teknolojisinin önde gelenleri İstanbul’da buluştu. Hitit’in düzenlediği konferansa katılan 12 farklı ülkenin havacılık uzmanları sektörün geleceğini konuştu.

Havayolu teknolojisinin önde gelenleri İstanbul’da buluştu. Hitit’in düzenlediği konferansa katılan 12 farklı ülkenin havacılık uzmanları sektörün geleceğini konuştu.

Havayolu teknolojisinin önde gelenleri İstanbul’da buluştu!

24 yıldır yerli ve yenilikçi yazılım çözümleri ile dünyaya havacılık teknolojisi ihraç eden Hitit; Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Fransa, Gana, Kırgızistan, Nijerya, Namibya, Pakistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan’ın da aralarında bulunduğu 12 farklı ülkeden iş ortağını ve sektörün uzmanlarını İstanbul’daki konferansta buluşturdu.

Dün, Sultanahmet Four Season Hotel’de gerçekleşen ve havayolu teknolojisindeki son gelişmelerin paylaşıldığı konferansta Türkiye’den Pegasus ve Onur Air, yurt dışından ise Pakistan Uluslararası Havayolları, Türkmenistan Havayolları, Arik Air (Nijerya), Nouvelair (Tunus), Precision Air (Tanzanya), Air Tanzania, Air Namibia, APG Havayolları (Fransa), Kam Air (Afganistan) Air Manas (Kırgızistan), Passion Air (Gana),  Global GSRM (Almanya-Yer Hizmetleri Firması) temsilcileri hazır bulundu.

Sektörün problemlerine yönelik yeni çözümler

Hitit Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç, “Dünyanın dört bir yanından hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızı İstanbul’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Yazılım çözümlerimizi kullanarak her yıl 65 milyondan fazla yolcu uçuran tüm iş ortaklarımızla bugün havayolu sektörünün geleceğine ışık tutmak ve Hitit’in sektörün problemlerine yönelik yeni çözümlerini anlatmak için buradayız.

Bugün dünyanın sayılı havacılık teknolojileri üreten şirketlerinden biri olmamız ve dünya çapında bizi tercih eden havayollarının sayısının artmasının en büyük nedeni onlara tek bir kanaldan tüm operasyonlarını sürdürebilecekleri bir teknolojik altyapı sunmamızdan kaynaklanıyor.” dedi.

Konferansta ayrıca yapılan panelde Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Barış Fındık, PIA’den Kashif Rana ve Hitit Danışmanı Hakan Ünlü tarafından dijital dönüşümün havacılığa Kashif Rana ele alındı.

Kripto para ve kripto tekniklerinin havayollarının operasyonlarına etkileri, havayolu sektöründeki oyuncuların dijital dönüşüme adaptasyonlarında en çok zorlandıkları konular konuşuldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
havayolu sektörü, Havayolu Teknolojisi, Hitit, Nevra Onursal Karaağaç,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları