Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havayolu şirketleri yeni rotalarını belirledi

09 Kasım, 2010 | 10:41

Hava yolu şirketleri yeni rotalarını belirledi, bir çok hava yolu şirketi sezon değişiklikleri sebebiyle rotalarıına yeni destinasyonlar ekliyor veya varolan destinasyonlarına uçuş sayılarını arttırıyorlar.

Emirates ve Etihad Hava Yolları çalıştıkları destinasyonlara yeni seferler ekleyen havayolu şirketlerinden bazıları.

Emirates Hava Yolları, balayı turlarında tercih edilen tropik adalardan Seyşeller’ e 4 Kasım’ dan itibaren haftanın 7 günü uçmaya başladı. En kısa aktarmalarla Dubai üzerinden Seyşeller’ e yolcularını taşıyan Emirates ekonomik uçak biletleri ile de tercih ediliyor.

Etihad Hava Yolları, 1 Ocak 2011′ tab itibaren Hindistan’ ın Banglore kentine uçmaya başlayacak. Birleşik Arap Emirlikleri’nin hava yolu şirketi olan Etihad uçuşlarını Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleştiriyor.

Bunların yanı sıra yolcularına promosyonlu uçak biletleri sağlayan Sun Express, İstanbul, Antalya ve İzmir’ den yolcularına full transit imkanı sağlıyor. Bu sayede Anadolu’ daki yolcular Sun Express’ in yurt dışı uçuşları için bilet ve bagaj işlemlerini kolayca bulundukları şehirde yaparak sorunsuzca bir seyahat geçirmelerine yardımcı olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abu Dabi Uçuşları, Antalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai Maldivler, Emirates Dubai Uçuşu, Havayolu Şirketleri, Havayolu şirketleri Haberleri, Havayolu şirketleri Yeni Rotaları, İstanbul, Seyşeller, Seyşeller Emirates, Sun Express,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları