Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havayolu şirketleri yeni rotalarını belirledi

09 Kasım, 2010 | 10:41

Hava yolu şirketleri yeni rotalarını belirledi, bir çok hava yolu şirketi sezon değişiklikleri sebebiyle rotalarıına yeni destinasyonlar ekliyor veya varolan destinasyonlarına uçuş sayılarını arttırıyorlar.

Emirates ve Etihad Hava Yolları çalıştıkları destinasyonlara yeni seferler ekleyen havayolu şirketlerinden bazıları.

Emirates Hava Yolları, balayı turlarında tercih edilen tropik adalardan Seyşeller’ e 4 Kasım’ dan itibaren haftanın 7 günü uçmaya başladı. En kısa aktarmalarla Dubai üzerinden Seyşeller’ e yolcularını taşıyan Emirates ekonomik uçak biletleri ile de tercih ediliyor.

Etihad Hava Yolları, 1 Ocak 2011′ tab itibaren Hindistan’ ın Banglore kentine uçmaya başlayacak. Birleşik Arap Emirlikleri’nin hava yolu şirketi olan Etihad uçuşlarını Abu Dabi aktarmalı olarak gerçekleştiriyor.

Bunların yanı sıra yolcularına promosyonlu uçak biletleri sağlayan Sun Express, İstanbul, Antalya ve İzmir’ den yolcularına full transit imkanı sağlıyor. Bu sayede Anadolu’ daki yolcular Sun Express’ in yurt dışı uçuşları için bilet ve bagaj işlemlerini kolayca bulundukları şehirde yaparak sorunsuzca bir seyahat geçirmelerine yardımcı olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abu Dabi Uçuşları, Antalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai Maldivler, Emirates Dubai Uçuşu, Havayolu Şirketleri, Havayolu şirketleri Haberleri, Havayolu şirketleri Yeni Rotaları, İstanbul, Seyşeller, Seyşeller Emirates, Sun Express,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları