Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havayolu şirketlerinde Bayram yoğunluğu

02 Ekim, 2014 | 07:48

Havayolu şirketleri, Kurban Bayramı öncesinde artan yolcu talebini karşılamak için ek seferler düzenleyecek.

Türk Hava Yolları (THY), 3 Ekim’den itibaren yaşanabilecek yoğunluğu iç ve dış hatlarda 39 ek seferle çözmeyi amaçlıyor.

THY, bu doğrultuda iç hatlarda İstanbul çıkışlı olmak üzere Antalya’ya 11, Dalaman’a 6, Trabzon’a 5 ile Bodrum’a 4 sefer düzenleyecek. Havayolu şirketi, dış hatlarda ise Lefkoşa’ya 5, Paris, Milano, Roma ve Atina’ya 2 ek sefer planladı.

Atlas-Jet, bayramda yurt içinde Antalya ve Bodrum’a, dış hatlarda ise başta KKTC ile Kuveyt olmak üzere birçok destinasyona ilave sefer gerçekleştirecek. Havayolu şirketi, bayramda yaşanacak yoğunluğu göz önüne alarak, 28 ek sefer yapacak.

Pegasus da 12 Ekim’e kadar iç ve dış hatlarda 265 ek sefer gerçekleştirecek. Pegasus, yurt içine 196, KKTC ile diğer yurt dışı noktalarına ise 69 ilave sefer düzenleyecek (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havayolu Şirketleri, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı haberleri, Kurban bayramı kaç gün, Kurban Bayramı ne zaman, Kurban Bayramı Tatili, Kurban Bayramı Turları, Kurban Bayramı uçak, Kurban Bayramı yurtdışı uçak, Kurban Bayramı yurtiçi uçak, Pegasus, Pegasus bayram, Pegasus Uçak, Pegasus Uçak Bileti, Pegasus ucuz bilet, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları bayram, Türk Hava Yolları Uçak Bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları