Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havayolu sektörünün geleceği Eurasia Airshow’da konuşulacak!

30 Mart, 2018 | 11:12

Havayolu sektorunun gelecegi Eurasia Airshow konusulacak

Türkiye’nin ilk uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu olan Eurasia Airshow, 25-29 Nisan tarihleri arasında Antalya’da kapılarını açacak. Eurasia Airshow’da, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinin CEO’ları da bir araya gelip, sektörün geleceği hakkında fikir alış verişinde bulunacak.

Türkiye’nin ilk uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu olan Eurasia Airshow, 25-29 Nisan tarihleri arasında Antalya’da kapılarını açacak. Eurasia Airshow’da, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinin CEO’ları da bir araya gelip, sektörün geleceği hakkında fikir alış verişinde bulunacak.

Sivil ve aerobatik çok uluslu uçuş gösterisine de ev sahipliği yapacak Antalya Eurasia Airshow’da, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinin CEO’ları da bir araya gelip, sektörün geleceği hakkında fikir alış verişinde bulunacak.

Antalya’da düzenlenecek fuarda Rusya, İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika ve İran gibi bir çok ülkeden sivil ve askeri katılımlarla birlikte 300’ü aşkın firmanın yer alacağı öğrenildi.

500 bin kişi bekleniyor

Türkiye’nin turizm başkenti olan Antalya’da 25-29 Nisan tarihlerinde Medyacity organizatörlüğünde Antalya Uluslararası Havalimanı içinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, 300 bin metrekarelik alanda düzenlenecek. 50 bin metrekare kapalı alan, 45 chalet, 100’ün üzerinde uçak için sergileme alanı olacak Eurasia Airshow’da, yüz bini profesyonel olmak üzere tahmini 500 bin kişiyi ağırlanacak.

İki yılda bir tekrarlanacak

Paris Airshow Dubai, Singapur ve Farnborough gibi havacılık organizasyonlarından biri olması beklenen Eurasia Airshow, iki yılda bir tekrarlanarak akrobasi timlerinin uçuş gösterilerine de sahne olacak.

Havayolu sektörünün geleceği Eurasia Airshow’da konuşulacak

Hava yollarının üst düzey yöneticileri Eurasia Airshow’da gerçekleştirilecek Airlines CEO Summit zirvesinde bir araya gelerek sektörün geleceği hakkında konuşacak.

Türk Hava Yolları – Eurasia Airshow ana partnerliği kapsamında Türk Hava Yolları tarafından Star Allience üyesi olan 27 hava yolu ve dünyanın önde gelen havayolu CEO’larına davet mektupları gönderildi.

Fuarın üçüncü günü olan 27 Nisan’da gerçekleştirilecek zirvenin konu başlıkları ise artan uçak yakıtı fiyatları, yeni yapısal ve motor teknolojileri, filoların kısa ve uzun mesafe uçuşlara adaptasyonları, bayrak taşıyıcılar, düşük maliyetli operatörler, kiralık uçaklar, kargo uçakları ve pazar araştırması olarak belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Eurasia Airshow, Antalya Havalimanı, Farnborough, Havayolu CEO’ları, havayolu sektörü, Medyacity, Paris Airshow Dubai, Singapur, Star Allience,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları