Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havana Uluslararası Bale Festivali Başladı

01 Kasım, 2016 | 08:10

Havana Uluslararası Bale Festivali

Dünyanın en renkli etkinliklerinden biri olarak kabul gören Havana Uluslararası Bale Festivali başladı.

Dünyanın en eski ve prestijli dans organizasyonlarından Havana Uluslararası Bale Festivali, bu yıl 25. kez düzenleniyor.

AB ile Küba arasındaki buzların eridiği şu günlerde, 7 Amerikan dans grubu, 25. Havana Uluslararası Bale Festivali’ nde sahne alıyor. 16 farklı ülkeden festivale katılan dansçılar, üç farklı mekanda izleyicilerin karşısına çıkıyor.

6 Kasım’a kadar devam edecek etkinlikte Küba Ulusal Bale Okulu (ENB), da gösterileriyle izleyenleri büyüleyecek. 3 binin üzerinde öğrencisiyle dünyanın en büyük bale okulu olan Küba Ulusal Bale Okulu, birçok yabancı dansçı yetiştiriyor.

Yarım asır sonra ABD ve Küba arasındaki diplomatik ilişkilerin yeniden başlamasıyla, ABD’li öğrenciler de artık bu okulda öğrenim görebiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bale Festivali, Havana, Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları