Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havana Bale Festivali’ ne yoğun ilgi

03 Kasım, 2012 | 11:17

23. Uluslararası Havana Bale Festivali yoğun ilgiyle devam ediyor. Küba turizmi Havana’ da başlayana festival ile canlılığını koruyor.

Dünyanın en prestijli festivalleri arasında yer alan Havana Bale Festivali bu yılda bir birinden ünlü eserleri bir araya toplayarak sanat severlere sunuyor.

Havana Bale Festivali bu sene Küba‘lı balerin Alicia Alonso ‘ nun katılımı ile gerçekleşti. Muhteşem sanat eserlerini sevenleri ve meraklıları ile buluşturan Havana Bale Festivali sanatseverlerin yanı sıra Küba’ ya olan talepleri de arttırıyor.

Her yıl artarak devam eden Küba Turizmi bu tür sanatsal etkinlikler ile de cazibe merkezi haline geliyor.

Küba 1 Mayıs Turları ile dünyanın buluşma noktası

Dünyanın her yerinden gelen milyonlarca insan Küba 1 Mayıs Turları ile Havana meydanlarında buluşarak İşçi Bayramı’ nı kutluyor.

Küba 1 Mayıs  seyahatleri için  yerli ve yabancı turistler aylar öncesinden rezervasyonlarını yaptırmaya başladılar.

Seyahat acentelerinden alınan bilgi göre Küba turlarına olan ilginin 1 Mayıs’ ta tavan yaptığı, uçaklarda ve otellerde boş yer bulmanın zorlaştığı şeklindedir. Acenteleri yetkilileri bu turlara katılmak isteyenlerin bir an önce karar vererek başvurmalarını tavsiye ediyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs Turları, Alicia Alonso, Bale Festivali, Havana, Havana Bale Festivali, Havana Meydanları, Havana turu, Küba 1 Mayıs Turları, Küba Havana, Küba turizmi, Küba Turları, Uluslararası Havana Bale Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları