Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havana Bale Festivali başladı

02 Kasım, 2012 | 15:52

23.Uluslararası Havana Bale Festivali başladı.

28 Ekim’de başlayan Havana Bale Festivali 7 kasım’a kadar sürecek.Bu yıl 23.düzenlenen festivale her yıl dünyanın her yerinden binlerce kişi geliyor.

Dünyanın en eski ve en prestijli dans organizasyonlarından biri olan Uluslararası Havana Bale Festivali’ne Türkiye’den de katılım gerçekleşmeye devam ediyor.

Küba Ulusal Balesi ‘ nın bu seneki genel teması Geleneksel ve Yeni Yollar”…
Shakspeare, Giselle, Kuğu Gölü ve Coppelia gibi eserlerin sergilenmeye devam ettiği festival 7 Kasım’a kadar devam edecek.

Gran Teatro de La Habana, Mella Tiyatrosu, Ulusal Tiyatro ve Teatro Karl Marx ‘ ta sergilenecek olan bu muhteşem bale festivali dünyanın birçok yerinden sanatseverlerin katılımıyla daha da renkli hale geliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23.Uluslararası Havana Bale Festivali, Bale Festivali, Gran Teatro de La Habana, Havana, Havana Bale Festivali, Havana Bale Festivali başladı, Havana festival, Küba Havana Bale Festivali, Mella Tiyatrosu, Teatro Karl Marx, Ulusal Tiyatro, Uluslararası Havana Bale Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları