Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havana Bale Festivali başladı

02 Kasım, 2012 | 15:52

23.Uluslararası Havana Bale Festivali başladı.

28 Ekim’de başlayan Havana Bale Festivali 7 kasım’a kadar sürecek.Bu yıl 23.düzenlenen festivale her yıl dünyanın her yerinden binlerce kişi geliyor.

Dünyanın en eski ve en prestijli dans organizasyonlarından biri olan Uluslararası Havana Bale Festivali’ne Türkiye’den de katılım gerçekleşmeye devam ediyor.

Küba Ulusal Balesi ‘ nın bu seneki genel teması Geleneksel ve Yeni Yollar”…
Shakspeare, Giselle, Kuğu Gölü ve Coppelia gibi eserlerin sergilenmeye devam ettiği festival 7 Kasım’a kadar devam edecek.

Gran Teatro de La Habana, Mella Tiyatrosu, Ulusal Tiyatro ve Teatro Karl Marx ‘ ta sergilenecek olan bu muhteşem bale festivali dünyanın birçok yerinden sanatseverlerin katılımıyla daha da renkli hale geliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
23.Uluslararası Havana Bale Festivali, Bale Festivali, Gran Teatro de La Habana, Havana, Havana Bale Festivali, Havana Bale Festivali başladı, Havana festival, Küba Havana Bale Festivali, Mella Tiyatrosu, Teatro Karl Marx, Ulusal Tiyatro, Uluslararası Havana Bale Festivali,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları