Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havalimanında kalan Mehmet Şanlı’ya yardım yağıyor!

31 Mart, 2018 | 14:00

Mehmet sanliya yardim yagiyor!

Aylardır Atatürk Havalimanı’nda çalışanların yaptığı yardımlarla hayatını devam ettirmeye çalışan basketbolcu Mehmet Şanlı’ya yardım talebi yağıyor. Ancak genç basketbolcu, yaşadıklarının duyulmasının ardından yardım etmek isteyenlerin bu taleplerini geri çeviriyor.

Yaşadığı travmaların ardından ABD’ye basketbol oynamaya gitmek için geldiği Atatürk Havalimanı’nda aylardır çalışanların yaptığı yardımlarla hayatını devam ettirmeye çalışan basketbolcu Mehmet Şanlı’ya yardım talebi yağıyor. Ancak genç basketbolcu, yaşadıklarının duyulmasının ardından yardım etmek isteyenlerin bu taleplerini geri çeviriyor.

Genç basketbolcu Mehmet Şanlı’nın yaşadığı dram hala gündemini koruyor. ABD’ye gitmek için havalimanında kaldığı şeklinde çıkan haberlerin ardından, kendisine yardım etmek isteyenlerin yardımlarını kabul etmeyen Mehmet Şanlı, Atatürk Havalimanı’nda yaşantısını devam ettiriyor.

mehmet-sanli

Yaşadıklarının ardından harekete geçen birçok kişi Şanlı’ya yardım eli uzatmak için Atatürk Havalimanı yetlilileri ile temasa geçti.

Babası sahip çıkmıyor

Ancak Mehmet Şanlı, kendisine yapılan yardım tekliflerini kabul etmedi. Mehmet Şanlı’nın ailesi veya yakınları ile temasa geçmeye çalışan havalimanı yetkilileri, hayatta olan babasının Mehmet Şanlı’ya sahip çıkmaması üzerine başka yakınlarını bulmaya uğraşıyor.

Fenerbahçe yardıma gitti ama…

sanlı yardım eli uzanıyor

Mehmet Şanlı’nın, Atatürk Havalimanı’na gelen eski kulübü Fenerbahçeli yetkililerin yardım taleplerini de kabul etmediği öğrenildi.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu da Mehmet Şanlı’ya her türlü yardımı yapacaklarını açıkladı.

Havalimanında kalmaya devam ediyor

Genç basketbolcu ise hala havalimanında kalmaya devam ediyor. Gecelerini dış hatlar kontuarlarında geçiren Mehmet Şanlı’ya havalimanı çalışanlarının yardımları ise sürüyor. Haberin duyulmasının ardından yardım ellerini uzatmak isteyen vatandaşlar TAV’ın telefonlarını arayarak bu taleplerini iletiyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe, Hidayet Türkoğlu, Mehmet Şanlı, Mehmet Şanlı'ya yardım, Osman Aşkın Bak, Spor Bakanı, TAV,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları