Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havalimanında kabin memuruna ‘ginger’ çarptı!

23 Ocak, 2018 | 13:39

ginger carpti

Atatürk Havalimanı’nda duman ihbarına giden ginger’lı bir terminal görevlisi, uçuşa giden bir kabin memuruna çarptı. Başını duvara çarpan kabin memuruna ilk müdahaleyi havalimanındaki sağlık ekipleri yaptı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gelen duman ihbarı için hemen hareket eden ginger’lı bir terminal görevlisi, uçuşa giden bir kabin memuruna çarptı. Başını duvara çarpan kabin memuruna ilk müdahaleyi havalimanındaki sağlık ekipleri yaptı.

Özel bir havayolunda görev yapan pilot ve kabin memurlarından oluşan uçuş ekibi, uçağa geçmek üzere terminalde buluştu. AirportHaber’in haberine göre, uçuş ekipleri, uçağa gittikleri meteoroloji çıkışına doğru ilerlerken bir anda görünmez kaza yaşandı.

Duman ihbarı alarak o bölgeye doğru ginger adı verilen aracıyla hareket eden bir terminal görevlisi, dar koridorda kabin memuruna çarptı. Çarpma sonrası kabin memuru kafasını duvara çarptı. İlk müdahalesi arkadaşları tarafından yapılan kabin memuru kontrol amaçlı DHMİ sağlık bölümüne alındı.

İlk müdahale sonrası kaza mağduru kabin memurunun sağlık durumunun iyi olduğu ancak kısa süre sonra baş dönmesi, kusma şikayetleri olması halinde acil olarak en yakın hastaneye gitmesi gerektiği söylendiği edildiği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Hava Alanı, Ginger, Kabin Görevlisi, Meteoroloji çıkışı, Terminal Görevlisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları