Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havalimanında bayram yoğunluğu

24 Ekim, 2012 | 15:58

Kurban Bayramı tatilinde yoğunluk sebebiyle havayolu şirketleri ek sefer düzenledi. Türk Hava Yolları (THY) 64, Onur Air 64, Pegasus 36, Atlas Jet ise 10 ek sefer düzenleyerek yolcuların taleplerine karşılık verdi.

Kurban Bayramı havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. Bayram süresince uçaklarda yer olmazken, artan yolcu talebi üzerine havayolu şirketleri talepler doğrultusun da ek bayram süresince ek seferler koydu.

Taleplerin artması ve ek seferler nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminalinde kuyruklara yol açmaya başladı.Bugünden itibaren tatilci gidişlerinin ve gurbetçilerin gelişlerinin olması İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminalinde zaman zaman yolcu yoğunluğa sebep oldu. Biniş ve pasaport bankoları ile terminal giriş kapılarında uzun kuyruklar meydana geldi.

Tatilcilerin İtalya, Fransa, Güney Afrika, Rusya, Kıbrıs’a ve iç hatlarda Bodrum, Dalaman, Antalya’ya ilgi gösterdikleri gözlendi. THY’de bayram nedeniyle artan yolcu taleplerini karşılamak adına 64 ek sefer koyarken, Onur artan talep üzerine 64, Pegasus 36 ve Atlas Jet ise 10 ek sefer koydu.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Atlas Jet, Bodrum, Dalaman, Fransa, Güney Afrika, İstanbul Atatürk Havalimanı, İtalya, Kıbrıs, Kurban Bayram, Kurban Bayramı, Onur Air, Pegasus ucuz bilet, Rusya, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları bayram,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları