Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Havaalanında taraftar terörü! Galatasaray taraftarı olaylar çıkardı, polis biber gazı sıktı

20 Kasım, 2012 | 09:22

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakibi Manchester United’ın İstanbul’a gelişinde olaylar çıktı. Galatasaraylı taraftarlara polis havaalanında biber gazıyla müdahale etti. Havaalanında taraftar terörü! Galatasaray taraftarı olaylar çıkardı, polis biber gazı sıktı (Video)

UEFA Şampiyonlar Ligi grup maçında temsilcimiz Galatasaray ile yarın karşılaşacak olan Manchester United İstanbul’a olaylar eşliğinde geldi. Havaalanına gelen yüzlerce Galatasaray taraftarı maytap ve meşale yakınca polis müdahale etti. Güvenlik nedeniyle Manchester United kafilesi Genel Havacılık terminalinden çıkarıldı.

Galatasaraylı taraftarlar olay çıkardı! / Görüntüler için tıklayın

Sponsoru olduğu Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçakla saat 20.15’de İstanbul’a gelen Manchester United kafilesini Atatürk Havalimanı’nda Galatasaraylı idareciler karşıladı.

Havaalanında olaylar!

Bu arada Atatürk Havalimanı’na gelen çok sayıda Galatasaray taraftarı, takımları lehine tezahüratlarda bulundu. Polis bölgede geniş güvenlik önlemi alırken, otobüslerle havalimanına gelmek isteyen taraftarın havalimanına girişlerine izin verilmedi.

Galatasaraylı taraftarların meşale yakıp dış hatlar terminalindeki camları yumruklamaya başlaması üzerine polis ekipleri taraftarlara biber gazıyla müdahale etti. Galatasaray Yöneticisi Abdurrahim Albayrak, çevik kuvvet otobüsü içinden megafonla konuşarak taraftarlara sakin olma çağrısında bulundu. Albayrak, “Biz bir dünya takımıyız. Bu tip şeylere kesinlikle müsaade etmeyiz. Sağ olsun taraftarlarımızda bana hak verdiler. Manchester United bizi orada çok iyi karşıladı. Bu tip kötü olaylara hocamız ve takım da çok üzülür” dedi.

Olaylar nedeniyle güvenlik güçleri İstanbul’a gelen Manchester United kafilesini Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden çıkardı. Kafile buradan otobüsle havalimanından ayrıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdürrahim Albayrak, Galatasaray, Galatasaray Taraftarı, Galatasaray taraftarı olay çıkardı, Galatasaray taraftarı olaylar, havaalanı olaylar, Manchester United, Manchester United havaalanı karşılama, Manchester United havaalanı olaylar, Manchester United karşılama, Manchester United karşılama olaylar, Manchester United karşılama video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları