Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hava Sen’in ofisi TAV tarafından kapatıldı!

21 Mart, 2018 | 15:42

Hava Senin ofisi TAV tarafıidan kapatıldi

Türk Hava Yolları uçucu personelini yeni bir sendika çatısı altında toplamak için kurulan Hava Sen’in Atatürk Havalimanı’ndaki irtibat ofisi TAV tarafından kira sözleşmesi feshedilerek kapısına kilit vuruldu.

Türk Hava Yolları uçucu personelini yeni bir sendika çatısı altında toplamak için kurulan Hava Sen’in Atatürk Havalimanı’ndaki irtibat ofisi TAV tarafından kapatıldı.

Hava Sen’in Atatürk Havalimanı’nda THY ekiplerinin uçuşa gittiği bölgede açtığı irtibat ofisi kapatıldı. Havalimanı işletmecisi ile Hava Sen arasındaki kira akdi, firma kararı ile feshedilirken, irtibat büronun kapısı da kilitlendi.

TAV tarafından tek taraflı kapatıldı!

Hava-Sen konu hakkında yazılı bir açıklama yaptı. Sendika yetkilileri, “Değerli arkadaşlar, sizlere daha yakın olabilmek adına açmış olduğumuz havalimanı ofisimiz TAV tarafından tek taraflı olarak sözleşmemiz feshedilerek kapatılmıştır” ifadelerine yer verildi.

Hava-Sen’den yapılan açıklamada ayrıca, “Konu ile alakalı hukuki süreç başlatılmıştır. Elimizdeki dört duvarı alarak demokratik ve haklı mücadelemizi sekteye uğratacaklarını düşünenlere en güzel cevabı tüm çalışma arkadaşlarımızın tek vücut olarak vereceğine inancımız sonsuzdur.” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Hava Sen bürosu, Hava Sen Sendikası, TAV sözleşme, THY, Türk Hava Yolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları