Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hatay ‘da Angelina Jolie turizmi başladı

16 Haziran, 2011 | 13:09

Hatay ‘da Angelina Jolie turizmi başladı

Suriye ‘den kaçarak Hatay ‘a sığınan binlerce kişiyi ziyaret etmek için Hatay ‘a gelecek olan Angelina Jolie, yeni bir turizm çeşidi ortaya çıkardı.

Hollywood yıldızı Angelina Jolie ‘nin Hatay ‘a geleceğini duyan kişiler ünlü sanatçıyı görmek için Hatay ‘a gitme planları yapmaya başladı. Angelina Jolie ‘yi Hatay ‘da görmek isteyenler otel ve ulaşım için tur şirketlerini arayarak rezervasyon yaptırıyor.

Sosyal sorumluluk projelerinde sık sık görmeye alışık olduğumuz BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie ‘nin Türkiye’ye sığınan Suriyelilerin kampını ziyaret etmek için Hatay ‘a geleceği duyruldu.

Hatay ‘a gelmek isteyen ve başvuru yapan Angelina Jolie ‘ye izin çıktı. Cuma günü Hatay ‘a gelerek sığınmacılar ile görüşecek olan Angelina Jolie ‘yi görmek isteyen hayranları da Hatay ‘da olacak.

Angelina Jolie geçtiğimiz aylarda Libya-Tunus sınırını ziyaret ederek, oradaki kampta incelemelerde bulunmuş, yetkileri daha fazla bağış yapmaları konusunda teşvik etmiş hatta eşi Brad Pitt ile birlikte 177 Tunuslunun da Libya’dan ülkelerine uçuş masraflarını karşılamıştı.

Duyarlılığı ve yardımseverliği ile bilinen ünlü yıldız ayrıca sınırdaki yaralıları taşıması için bir ambulans satın almıştı.

HATAY OTELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları