Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hannover Uluslararası Ticari Araçlar Fuarı açılıyor

24 Eylül, 2014 | 15:12

Almanya’nın Hannover şehrinde her iki yılda bir Alman Otomobil Sanayi Birliği tarafından düzenlenen Ticari Araçlar Fuarı, 25 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde 65. kez kapılarını açıyor.

Türkiye’nin son yıllardaki önemli ihraç ürünleri arasına giren ticari araç ve bunların aksam ve parçaları da birçok firma tarafından bu fuarda sergilenecek.

Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleştirilen IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda boy gösterecek Otokar’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, şirket fuarda şehiriçi ve turizm sektörlerine yönelik ürün gamını sergiliyor. Fuarda çevreci Euro 6 motorlu otobüs ailesini tanıtan Otokar, Sultan modelinin Avrupa pazarına özel geliştirilen yeni VIP donanımlı modelini de ilk kez sergiliyor.

Avrupa’daki faaliyetlerini yürüttüğü Otokar Europe, bu yıl ilk kez Kasım ayında gerçekleştirilecek Birmingham Eurobus Expo Fuarı’na katılarak İngiltere pazarı için geliştirilen sağdan direksiyonlu ürünlerini de tanıtacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Otokar Europe Müdürü Ali Murat Atlas, Türkiye’de 4 yıldır otobüs pazarındaki liderliklerini koruduklarını belirterek Avrupa’daki hedeflerinin de büyük olduğuna işaret etti.

Atlas, şunları kaydetti:

“Otokar Europe olarak 2013 yılını başarı ile tamamladık ve Avrupa pazarlarında büyüme stratejimizi sürdürüyoruz. Var olduğumuz tüm pazarlarda çok yüksek güvenilirliğe sahibiz ve bunu Türkiye’deki müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz yakınlık ve ihtiyaca göre ürün ve hizmet sunma geleneğimize borçluyuz. Avrupa’daki müşterilerimize de aynı yaklaşımı sunarak var olduğumuz tüm pazarlarda büyük oyunculardan olmayı hedefliyoruz.”

Otokar’ın Avrupa’da uzunlukları 7 ile 12 metre arasında değişen ve şehiriçi, servis ve turizm segmentlerine yönelik otobüsleri ile temsil edildiğini ifade eden Atlas, “Otokar ürünleriyle oluşturulan filolar sayesinde müşteriler yüksek verimlilik ve operasyonel karlılık elde edebiliyorlar, çünkü her üründe öncelikli amaç düşük işletme maliyeti, farklı alanlarda kullanılabilme esnekliği ve dayanıklılıkla birlikte gelen uzun ömür. Otokar ürünleri, kullanımda sürdürülebilir katma değer ve yatırımı kara dönüştürme gibi müşterilerinin gelirlerine doğrudan etki etme özelliğine sahip” değerlendirmelerinde bulundu (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya fuar, almanya fuarları, Almanya Hannover, Almanya otomobil fuarı, Almanya ticari araç, Hannover, Hannover Almanya fuar, Hannover fuar, IAA Ticari Araçlar Fuarı, Ticari Araçlar Fuarı, Ticari Araçlar Fuarı Almanya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları