Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hannover EuroTier 2014 için geri sayım başladı

04 Kasım, 2014 | 14:15

Almanya’nın Hannover kentinde iki yılda bir düzenlenen uluslararası ticari hayvancılık fuarı EuroTier 2014, başlıyor.

Kendi alanında dünyanın en önemli fuarlarından olan EuroTier 2014, 11-14 Kasım tarihleri arasında Hannover Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Fuarda genel olarak modern çiftçilik sistemleri, yem sanayi, besi hayvancılığı ve bu alandaki makine ve ekipmanlar teşhir ediliyor.

Hayvancılık sektörünün geleceği ile ilgili birçok toplantı, seminer ve sempozyumların da düzenlenmesi beklenen fuarda bu yıl 50 ülkeden 2 bin 235 katılımcı firma en yeni ürünlerini sergileyecek.

Fuara Türkiye’den 49 firma katılacak

Bu yıl 49 firma ile Almanya olması planlanan Türkiye, katılımcı sayısı bakımından 50 ülke arasında sekizinci sırada yer alıyor. Fuara 150 binin üzerinde ziyaretçinin geleceği, bunun üçte birini ise yurt dışından gelecek ziyaretçilerin oluşturacağı tahmin ediliyor.

HANNOVER EUROTİER FUARINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya 2014 fuar, Almanya fuar, almanya fuarları, EuroTier 2014, EuroTier 2014 almanya, EuroTier 2014 Hannover, Hannover, Hannover Almanya, Hannover fuar, hayvancılık fuarı, hayvancılık ve tarım fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları