Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hannover EuroTier 2014 için geri sayım başladı

04 Kasım, 2014 | 14:15

Almanya’nın Hannover kentinde iki yılda bir düzenlenen uluslararası ticari hayvancılık fuarı EuroTier 2014, başlıyor.

Kendi alanında dünyanın en önemli fuarlarından olan EuroTier 2014, 11-14 Kasım tarihleri arasında Hannover Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Fuarda genel olarak modern çiftçilik sistemleri, yem sanayi, besi hayvancılığı ve bu alandaki makine ve ekipmanlar teşhir ediliyor.

Hayvancılık sektörünün geleceği ile ilgili birçok toplantı, seminer ve sempozyumların da düzenlenmesi beklenen fuarda bu yıl 50 ülkeden 2 bin 235 katılımcı firma en yeni ürünlerini sergileyecek.

Fuara Türkiye’den 49 firma katılacak

Bu yıl 49 firma ile Almanya olması planlanan Türkiye, katılımcı sayısı bakımından 50 ülke arasında sekizinci sırada yer alıyor. Fuara 150 binin üzerinde ziyaretçinin geleceği, bunun üçte birini ise yurt dışından gelecek ziyaretçilerin oluşturacağı tahmin ediliyor.

HANNOVER EUROTİER FUARINA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya 2014 fuar, Almanya fuar, almanya fuarları, EuroTier 2014, EuroTier 2014 almanya, EuroTier 2014 Hannover, Hannover, Hannover Almanya, Hannover fuar, hayvancılık fuarı, hayvancılık ve tarım fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları