Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hande Erçel Tayland’ın incisi Phuket adasında tatilde!

01 Nisan, 2016 | 10:42

Hande Erçel Tayland Güneşin Kızları dizisiyle yıldızı parlayan Hande Erçel, Tayland’ın incisi Phuket adasında tatil yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde final yaparak ekranlara veda eden Güneşin Kızları dizisinin yıldızı Hande Erçel, yoğun iş temposunun ardından soluğu Tayland‘ın tropik cenneti Phuket adasında aldı. Palmiye ağaçları altında güneşlenip, mavi ile yeşilin harmanlandığı denizinde su sporları yapmak için oldukça ideal bir ada olan Phuket, ünlülerin de vazgeçilmezi.

Hande Erçel Tayland tatili

Egzotik ortamıyla bir çok müzik videosuna ve moda çekimlerine ev sahipliği yapmış bu tropik cennet, genç oyuncu Hande Erçel’in de radarına girdi. 22 yaşındaki güzel oyuncu, özellikle balayı çiftlerinin ilk tercihi olan Tayland’ın dünyaca ünlü adası Phuket’e giderek tüm yılın yorgunluğunu atıyor. Hande Erçel, herkesin hayatında bir kez deneyimlemesi gereken Tayland Phuket tatilinden kareleri instagram sayfasına yükleyerek ne kadar renkli günler geçirdiğini gözler önüne seriyor.

Hande Erçel Tayland tatili

Phuket adasında muhteşem manzaralar eşliğinde turkuaz denizin tadını çıkaran Erçel, Tayland Turu sırasında deniz kum güneş tatilinin yanı sıra Uzakdoğu kültürünü de tanıma fırsatı yakaladı. Başarılı oyuncusun sosya medyadan paylaştığı fotoğraflarda, Phuket tatilinden bir hayli memnun kaldığı da gözlerden kaçmadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güneşin Kızları, Hande Erçel, Hande Erçel instagram, Hande Erçel kimdir, Hande Erçel phuket, Hande Erçel tayland, Phuket, Tayland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları