Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hamilton Adalarında hem çalışacak hem de tatil yapacak şanslı kişi belirlendi

04 Temmuz, 2009 | 14:48

Hamilton Adalarında hem çalışacak hem de tatil yapacak şanslı kişi belirlendi Hamilton adasında 6 ay boyunca hem bekçilik yapıp hem de tatil yapacak olan şanslı Ben Southall, işe başladı.

34 bin başvurusu arasından seçilerek dünyanın en güzel işinin sahibi olan Southall, sevgilisiyle birlikte bekçilik yapağı beyaz cennet adalarına yerleşti.

Peki Southall adada ne iş yapacak?

Mercan kayalıklarını gezip kontrol edecek. Gelen postaları alıp ada sahillerine dağıtacak. Havuzun bakımını yapacak. Adadaki koalaları ziyaret edecek. Adanın internetteki bloğuna yazı yazacak. Medyadaki röportaj taleplerine yanıt verecek.

“Hayatım boyunca sürekli büyük şehirlerde yaşadım. Cennet ada hiç görmemiştim ama şimdi bir tanesinin sorumlusuyum. Sevgilimle kira ödemeyeceğimiz bir de evimiz var. Güzel güneşli günler bizi bekliyor” diyen Southall adadaki sorumlu olduğu işlerin karşılığında ise 200 bin dolar kazanacak.

Üstelik hayatı boyunca unutamayacağı bir tatil de geçirmiş olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Hamilton Adası, Hamilton Adasında tatil, Sıcak Adalar Balayı, Tropik Adalar, Tropik Adalar Balayı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları