Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hamdi Topçu yeniden THY Yönetim Kurulu Başkanı

29 Mart, 2013 | 20:04

Hamdi Topçu yeniden THY Yönetim Kurulu Başkanı Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı’nın Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Hamdi Topçu yeniden THY Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Genel Yönetim Binası toplantı salonunda hissedarların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2012 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet raporu ve Denetim Kurulu raporlarının görüşülmesinin ardından yapılan oylamayla 2012 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri ibra edildi. Yönetim Kurulu’nun kar dağıtım teklifi de kabul edildi.

Olağan Genel Kurulda yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığına Hamdi Topçu, Yönetim Kurulu Başkanvekilliğine Prof. Dr. Cemal Şanlı, üyeliklerine Doç. Dr. Temel Kotil, İsmail Gerçek, Mehmet Büyükekşi, Naci Ağbal bağımsız üyeliklere Mehmet Muzaffer Akpınar, Mehmet Nuri Yazıcı ve Prof. Dr. Mecit Eş seçildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hamdi Topçu, Hamdi Topçu haberleri, Hamdi Topçu THY Yönetim Kurulu Başkanı, İsmail Gerçek, Mehmet Büyükekşi, Naci Ağbal, Prof. Dr. Cemal Şanlı, THY, THY Hamdi Topçu, THY Yönetim Kurulu Başkanı, üyeliklerine Doç. Dr. Temel Kotil, Yönetim Kurulu Başkanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları