Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hamdi Topçu yeniden THY Yönetim Kurulu Başkanı

29 Mart, 2013 | 20:04

Hamdi Topçu yeniden THY Yönetim Kurulu Başkanı Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı’nın Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Hamdi Topçu yeniden THY Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Genel Yönetim Binası toplantı salonunda hissedarların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2012 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet raporu ve Denetim Kurulu raporlarının görüşülmesinin ardından yapılan oylamayla 2012 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyeleri ibra edildi. Yönetim Kurulu’nun kar dağıtım teklifi de kabul edildi.

Olağan Genel Kurulda yapılan seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığına Hamdi Topçu, Yönetim Kurulu Başkanvekilliğine Prof. Dr. Cemal Şanlı, üyeliklerine Doç. Dr. Temel Kotil, İsmail Gerçek, Mehmet Büyükekşi, Naci Ağbal bağımsız üyeliklere Mehmet Muzaffer Akpınar, Mehmet Nuri Yazıcı ve Prof. Dr. Mecit Eş seçildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hamdi Topçu, Hamdi Topçu haberleri, Hamdi Topçu THY Yönetim Kurulu Başkanı, İsmail Gerçek, Mehmet Büyükekşi, Naci Ağbal, Prof. Dr. Cemal Şanlı, THY, THY Hamdi Topçu, THY Yönetim Kurulu Başkanı, üyeliklerine Doç. Dr. Temel Kotil, Yönetim Kurulu Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları