Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hamdi Topçu, THY yönetim kurulu başkanlığından istifa etti

06 Nisan, 2015 | 11:52

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, görevinden istifa etti. Topçu’nun AKP’den milletvekili aday adayı olmak için istifa edeceği konuşuluyordu.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu, istifa etti. Topçu, 1 Ocak 2010’dan itibaren Candan Karlıtekin’den boşalan THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelmişti.

Topçu’dan boşalan koltuğa halen Yatırım Ajansı Başkanlığı görevini yürüten İlker Aycı’nın oturması bekleniyor.

Hamdi Topçu Kimdir?

Hamdi Topçu, 1964 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 1986 yılında mezun olan Topçu, mali müşavirlik unvanına sahiptir. Hamdi Topçu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hamdi Topçu, Hamdi Topçu akp, Hamdi Topçu akp aday adayı, Hamdi Topçu haberleri, Hamdi Topçu istifa, Hamdi Topçu kimdir, Hamdi Topçu rize, Hamdi Topçu son dakika, THY, THY Haberleri, THY Yönetim Kurulu, THY Yönetim Kurulu Başkanı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları