Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hamdi Topçu, THY yönetim kurulu başkanlığından istifa etti

06 Nisan, 2015 | 11:52

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, görevinden istifa etti. Topçu’nun AKP’den milletvekili aday adayı olmak için istifa edeceği konuşuluyordu.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hamdi Topçu, istifa etti. Topçu, 1 Ocak 2010’dan itibaren Candan Karlıtekin’den boşalan THY Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelmişti.

Topçu’dan boşalan koltuğa halen Yatırım Ajansı Başkanlığı görevini yürüten İlker Aycı’nın oturması bekleniyor.

Hamdi Topçu Kimdir?

Hamdi Topçu, 1964 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden 1986 yılında mezun olan Topçu, mali müşavirlik unvanına sahiptir. Hamdi Topçu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hamdi Topçu, Hamdi Topçu akp, Hamdi Topçu akp aday adayı, Hamdi Topçu haberleri, Hamdi Topçu istifa, Hamdi Topçu kimdir, Hamdi Topçu rize, Hamdi Topçu son dakika, THY, THY Haberleri, THY Yönetim Kurulu, THY Yönetim Kurulu Başkanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları