Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hamdi Alkan Roma’da evlendi

25 Nisan, 2014 | 17:35

Eski eşi Canan Hoşgör’den olaylı bir şekilde ayrılan Hamdi Alkan, Selen Görgüzel ile İtalya’nın başkenti Roma’da dün evlendi.

Uzun süredir birlikte olan Hamdi Alkan, Selen Görgüzel çifti, dün Roma’da dünyaevine girdi. 2012 yılında Canan Hoşgör ile yollarını ayıran Hamdi Alkan, İtalya’nın başkenti Roma’da evlendi.

Usta oyuncu ve eşi Selen Görgüzel’i yakın arkadaşları mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Roma’nın Türkiye Büyükelçiliği’nde sade bir törenle evlenen çiftin, nikah şahitliğini Dilek Birgen ve Funda Gündoğdu yaptı.

Öte yandan Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör, verdiği röportajda Hamdi Alkan’la ilgili, “Hamdi, evlenme noktasına geldiyse artık yapacak bir şey yok” demişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dilek Birgen, Funda Gündoğdu, Hamdi Alkan, Hamdi Alkan evlendi, Hamdi Alkan haberleri, Hamdi Alkan roma, Hamdi Alkan Selen Görgüzel, İtalya, İtalya Roma, Selen Görgüzel, Selen Görgüzel kimdir, Selen Görgüzel Roma,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları