Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Halkidiki Dünya Amatörler Satranç Şampiyonasına hazırlanıyor

25 Şubat, 2015 | 08:23

Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası, 13-22 Nisan tarihlerinde Yunanistan ünlü tatil köyü Porto Carras’ta düzenlenecek.

Avrupa’nın Maldivleri olarak bilinen Halkidiki yarım adasında bulunan ünlü tatil köyü Porto Carras, 13-22 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenecek Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.

Turkuaz denizi, beyaz kumlu plajları ile muhteşem koyların keşfine, alışverişten binlerce yıllık kültüre kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Halkidiki, Dünya Satranç Federasyonu (FIDE) tarafından organize edilen şampiyonaya hazırlanıyor.

Halkidiki yarımadasının ünlü tatil köyü Porto Carras’ta gerçekleşecek 8000 avro ödüllü turnuva, 9 turdan oluşacak ve erkekler kategorisinde birinci olan oyuncuya FIDE Ustası (FM) unvanı verilecek. Kadınlarda ise birinci olan kişi, WFM (Woman FIDE Master) unvanını alacak.

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yine Yunanistan’da düzenlenen Avrupa Amatörler Şampiyonası’nda Türkiye adına yarışan Ari Kiremitçiyan birinci olmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası, Dünya Satranç Federasyonu, Porto Carras, Porto Carras grand resort, Porto Carras halkidiki, Porto Carras satranç, Porto Carras yunanistan, Satranç Şampiyonası, Satranç Şampiyonası halkidiki, Satranç Şampiyonası Porto Carras, Satranç Şampiyonası türkiye, Satranç Şampiyonası yunanistan, Woman FIDE Master, Yunanistan, Yunanistan Haberleri, Yunanistan halkidiki, Yunanistan satranç, Yunanistan Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları