Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Halkidiki Dünya Amatörler Satranç Şampiyonasına hazırlanıyor

25 Şubat, 2015 | 08:23

Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası, 13-22 Nisan tarihlerinde Yunanistan ünlü tatil köyü Porto Carras’ta düzenlenecek.

Avrupa’nın Maldivleri olarak bilinen Halkidiki yarım adasında bulunan ünlü tatil köyü Porto Carras, 13-22 Nisan 2015 tarihlerinde düzenlenecek Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.

Turkuaz denizi, beyaz kumlu plajları ile muhteşem koyların keşfine, alışverişten binlerce yıllık kültüre kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Halkidiki, Dünya Satranç Federasyonu (FIDE) tarafından organize edilen şampiyonaya hazırlanıyor.

Halkidiki yarımadasının ünlü tatil köyü Porto Carras’ta gerçekleşecek 8000 avro ödüllü turnuva, 9 turdan oluşacak ve erkekler kategorisinde birinci olan oyuncuya FIDE Ustası (FM) unvanı verilecek. Kadınlarda ise birinci olan kişi, WFM (Woman FIDE Master) unvanını alacak.

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yine Yunanistan’da düzenlenen Avrupa Amatörler Şampiyonası’nda Türkiye adına yarışan Ari Kiremitçiyan birinci olmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Amatörler Satranç Şampiyonası, Dünya Satranç Federasyonu, Porto Carras, Porto Carras grand resort, Porto Carras halkidiki, Porto Carras satranç, Porto Carras yunanistan, Satranç Şampiyonası, Satranç Şampiyonası halkidiki, Satranç Şampiyonası Porto Carras, Satranç Şampiyonası türkiye, Satranç Şampiyonası yunanistan, Woman FIDE Master, Yunanistan, Yunanistan Haberleri, Yunanistan halkidiki, Yunanistan satranç, Yunanistan Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları