Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Haliç Kongre Merkezi’ne yeni atama

18 Haziran, 2013 | 11:25

Haliç Kongre Merkezi'ne yeni atama Haliç Kongre Merkezi iç yapısındaki düzenlemeye bağlı olarak, üst düzey görevlilerinin arasına yeni ve deneyimli bir ismi daha ekledi.

Haliç Kongre Merkezi Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenen Pelin Bakkal, mayıs ayında yeni görevine başladı.

Pelin Bakkal Kariyer:

Paşabahçe Cam Sanayi’nde Satış Temsilcisi olarak kariyerine başlayan Pelin Bakkal, buradaki 11 yıllık deneyiminin ardından Smart Pazarlama’da Zincir Mağazalar Satış Müdürlüğü görevi yürüttü.

İntema-Eczacıbaşı Yapı Marketler Satış Müdürlüğü’nün ardından, aynı grubun Marmara Bölgesi Satış Müdürlüğü’nü üstlendi.

2011 yılında Eczacıbaşı Yapı Grubu Pazarlama Müdürlüğü’ne getirilen Bakkal, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Pelin Bakkal evli ve bir çocuk annesidir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haliç Kongre Merkezi, Haliç Kongre Merkezi atama, Haliç Kongre Merkezi satış müdürü, Haliç Kongre Merkezi Satış ve Pazarlama Direktörü, HKM, Satış ve Pazarlama Direktörü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları