Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Haliç Kongre Merkezi satış müdürü Berna Akşit Yakuboğlu oldu

17 Haziran, 2013 | 11:43

Haliç Kongre Merkezi Satış Müdürü Berna Akşit Yakuboğlu oldu Haliç Kongre Merkezi Satış Müdürlüğü görevine, Berna Akşit Yakuboğlu getirildi.

Kariyerine 1992 yılında VİP Turizm’de başlayan, Visitur ve Miltur Kongre Departmanlarında deneyim kazanarak devam eden Berna Akşit Yakuboğlu, 1996’da Habitat’ta Birleşmiş Milletler Fransız Basını Danışmanlığı bölümünde de görev üstlendi.

1998’de VİP Turizm Kongre Departmanı’nda Konferans Koordinatörlüğü görevine getirilen Yakuboğlu, ardından Akşam Gazetesi’ne Reklam Müdürü olarak geçti.

Berna Yakuboğlu 2001 yılında N.N Turizm&Organizasyon Şirketi’nin Genel Müdür Yardımcısı ve ortağı olarak kariyerini devam ettirdi.

Şirketin satış, pazarlama, organizasyon ve operasyon noktalarında 10 yıl boyunca görev yapan Yakuboğlu, 2011 yılında Topkon Kongre Hizmetleri’nde Proje Koordinatörlüğü görevini üstlendi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunu olan Yakuboğlu çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berna Akşit Yakuboğlu, Berna Akşit Yakuboğlu HKM, Haliç Kongre Merkezi, Haliç Kongre Merkezi haberleri, Haliç Kongre Merkezi satış müdürü, HKM, Turizm Haberleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları