Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Haldun Dormen de öğrencileriyle durdu

21 Haziran, 2013 | 11:56

Haldun Dormen de öğrencileriyle durdu Gezi Parkı protestoları duran insanların eylemleriyle devam ederken,usta tiyatrocu Haldun Dormen de İzmir’de yaklaşık yarım saat durarak eylemlere destek verdi.

Danışmanlığı yaptığı Sahne Tozu Tiyatrosu’nun çalışmalarına katılan ünlü tiyatro ustası Haldun Dormen, öğrencileriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’na geldi.Öğrencileriyle birlikte yarım saat durarak eylem yapan Haldun Dormen gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Cumartesi gününe kadar Sahne Tozu Tiyatrosu’yla birlikte çalışmalar yürüteceğini ifade eden Haldun Dormen, “Gezi Parkı’na ve yaşanan olaylara destek amaçlı arkadaşlarımızla birlikte çapulculuğa devam ediyorum. Cumartesiye kadar arkadaşlarla birlikte her gün yarım saat çapulculuğu sürdüreceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haldun Dormen, Haldun Dormen duran adam, Haldun Dormen durna insanlar, Haldun Dormen eylem, Haldun Dormen gezi parkı, Haldun Dormen haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları