Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Haldun Dormen de öğrencileriyle durdu

21 Haziran, 2013 | 11:56

Haldun Dormen de öğrencileriyle durdu Gezi Parkı protestoları duran insanların eylemleriyle devam ederken,usta tiyatrocu Haldun Dormen de İzmir’de yaklaşık yarım saat durarak eylemlere destek verdi.

Danışmanlığı yaptığı Sahne Tozu Tiyatrosu’nun çalışmalarına katılan ünlü tiyatro ustası Haldun Dormen, öğrencileriyle birlikte Cumhuriyet Meydanı’na geldi.Öğrencileriyle birlikte yarım saat durarak eylem yapan Haldun Dormen gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Cumartesi gününe kadar Sahne Tozu Tiyatrosu’yla birlikte çalışmalar yürüteceğini ifade eden Haldun Dormen, “Gezi Parkı’na ve yaşanan olaylara destek amaçlı arkadaşlarımızla birlikte çapulculuğa devam ediyorum. Cumartesiye kadar arkadaşlarla birlikte her gün yarım saat çapulculuğu sürdüreceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haldun Dormen, Haldun Dormen duran adam, Haldun Dormen durna insanlar, Haldun Dormen eylem, Haldun Dormen gezi parkı, Haldun Dormen haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları