Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hakkari üçüncü otelini de açtı

22 Mayıs, 2010 | 10:54

Hakkari’de yeni bir otelin daha hizmete girmesiyle birlikte ildeki otel sayısı 3’e yükseldi.

Hakkari’de, Altay Caddesi üzerinde bulunan 3 katlı bir binada hizmete giren 20 odalı ve 35 yataklı Star Oteli’nin açılışını Belediye Başkanı Dr. Fadıl Bedirhanoğlu, BDP İl Başkanı M. Sıddık Akış, Hakkari’nin illeri gelenlerinden H. Gani Çallı birlikte yaptılar.

Başkan Fadıl Bedirhanoğlu, ildeki nüfusun gün geçtikçe arttığını, otel sayısının ise yetersiz olduğunu belirtti. Bedirhanoğlu, “Esnafımız Sabri Özdemir ve ağabeylerinin kardeşleri örnek bir davranış sergileyerek birikimleri ile bir otel hizmete açmıştır. İnşallah bu otel ilimize hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Otel sahiplerinden H. Bedel, Emrullah, Celal ve Sabri Özdemir kardeşler, Hakkari’nin hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek, birikimleriyle bir otel yaptıklarını, hizmete geçen otelde 5 kişiyi ise istihdam ettiklerini söylediler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belediye Başkanı Dr. Fadıl Bedirhanoğlu, Fadıl Bedirhanoğlu, Hakakri 3 Otel, Hakkari Altay Caddesi, hakkari Belediye Başkanı, Hakkari Belediye Başkanı Dr. Fadıl Bedirhanoğlu, Hakkari Fadıl Bedirhanoğlu, Hakkari Otel, Turizm Gazetesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları