Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Hagi’nin turizm sektöründeki başarısı yankı uyandırdı!

19 Ağustos, 2013 | 20:10

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Hagi, İstanbul'da Galatasaray’ın eski efsanesi Gheorghe Hagi, ülkesi Romanya’da zengin oldu. Turizm işiyle uğraşan unutulmaz yıldız, kazandığı paralarla ülkesinde adından sıkça söz ettiriyor.

ZF.ro sitesinde yer alan haberde, Futbolculuk yaşantısında Romanya ve Galatasaray için bir simge haline gelen Gheorghe Hagi, yeşil sahalardan sonra turizm sektöründe de başarısı ile kendinden söz ettiriyor. Futbolda altyapı işlerine giren Rumen efsane, pek fazla başarılı olamamış ve kardan çok zarar etmişti. Hatta eski takım arkadaşı ve kayınbiraderi Popescu da Hagi’yi eleştirmiş, futbolda altyapı işine girişerek akademi kurmasını zarar olarak açıklamıştı.

Futboldan kazandıklarını kullanmak isteyen Hagi de turizm sektörüne girişerek, yeni bir mecraya atıldı. IAKI adlı dört yıldızlı otelde yaz dönemini hareketli geçiren Rumen futbol adamı, odaların doluluk oranında yakaladığı rakamlar ile kasasını da doldurdu. Haziran – Temmuz – Ağustos aylarını 1.6 milyon euro kar ile kapatırken şuan da yaz aylarının en yoğun dönemini geçiriyor.

Hagi’nin 122 oda ve 244 yatak kapasiteli IAKI adlı otelinde doluluk oranının %100’ü bulduğu belirtildi. Haziran ve Temmuz aylarında %98’lik kapasite tutturan Gheorge Hagi, 1999’da satın aldığı otelden en fazla geliri 2013 yılında kazanabildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Galatasaray, Galatasaray'ın eski efsanesi Gheorghe Hagi, Gheorghe Hagi, Hagi, Hagi otel, Hagi turizm, IAKI, İstanbul, Popescu, Romanya, Romanya ve Galatasaray, Turizm, Türkiye,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları